עבודה בחו"ל

עבודה בתאילנד

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

צמד המילים עבודה בתאילנד הוא לא הראשון שעולה לראש כאשר מחפשים עבודה בחו"ל, אבל דווקא במדינה התיירותית והאקזוטית הזו, ישנן אפשרויות עבודה מגוונות ומעניינות. תאילנד היא יעד תיירותי פופולארי מאוד אצל הישראלים. בתאילנד יש שילוב מרתק של חופים בתוליים, מקדשים מרשימים, איים אקזוטיים, אוכל מעולה, שווקים צבעוניים ומגוון פסטיבלים.

עבודה בתאילנד: חיפוש עבודות

תאילנד היא יעד תיירותי פופולארי לא רק בקרב הישראלים אלא גם בקרב תיירים מכל העולם. כמות התיירים שנכנסים לתאילנד הולכת וגדלה כל שנה ולכן ענף התיירות הוא אחד מהענפים החזקים במדינה. עבודה בתאילנד יכולה להיות מיועדת לצעירים או למבוגרים וכן, אפשר כי הליך חיפוש עבודות בתאילנד יעלה בפניכם עבודות מזדמנות או עבודות רציניות, עבודות כשכיר או כעצמאי. אבל, דבר אחד וודאי, החוויה של עבודה בתאילנד ומגורים בה היא חוויה שונה ומעניינת במיוחד. 

לוח דרושים בתאילנד

לשם חיפוש עבודה ברחבי תאילנד לרוב ניגשים לאינטרנט על מנת להציץ במודעות הנמצאות על גבי לוח דרושים בתאילנד כזה או אחר. ברוב המקרים מבדיקת המודעות בלוח עולה הדרישה לאנשי מכירות. עבודה בתאילנד במכירות אינה דומה לעבודה במכירות בעגלות במקומות אחרים בעולם כמו ארה"ב או אירופה. תאילנד נחשבת למדינה ענייה ברובה אולם יש בה גם כמה שכבות אמידות.

ניתן למצוא עבודה בעגלות בקניונים, אולם עבודה מסוג זה אינה נפוצה בתאילנד. בתאילנד ישנם כמה קניונים. הקניונים בבנקוק הם ענקיים, בני מספר קומות ומיועדים בעיקר לאוכלוסיה האמידה ולתיירים. אם בארה"ב, באירופה או אוסטרליה המכירות בעגלות בקניונים הן מול קהל רגיל, בעיקר ממעמד הביניים ואפילו פחות, בתאילנד המצב שונה, את המכירה יש לבצע מול אנשים ממעמדות גבוהים ולכן גם אסטרטגיית המכירה קצת שונה. גם כאן ידיעת השפה המקומית מהווה יתרון משמעותי.

חיפוש עבודה בתאילנד עצמה

מעבר לעבודה בתחום המכירות ניתן לבצע חיפוש עבודה בתאילנד עצמה ולמצוא גם עבודה מסוג אחר. רבים מתושבי תאילנד מעוניינים ללמוד אנגלית. מי שיודע לדבר תאית בסיסית יכול לעבוד בתור מורה לאנגלית, כל עוד צבע עורו אינו כהה יותר מזה של התאילנדים. מסיבה שאינה ברורה, התאילנדים רואים באדם שכהה יותר מהם כנחות מהם, ואדם בעל מראה אירופאי, עם שיער בהיר ועור בהיר נחשב לאצילי יותר.

אפשרות תעסוקתית נוספת היא עבודה בתור מדריך צלילה בתאילנד. תאילנד מלאה חופים מדהימים ואתרי צלילה מרהיבים. בכל החופים והאיים פזורים בתי ספר קטנים לצלילה. בהרבה מבתי הספר הללו מדריכי הצלילה הם אזרחים ממדינות שונות ולאו דווקא תאילנדים. עבודה בתאילנד בתור מדריך צלילה מאפשרת עבודה שבעיני רבים נחשבת לחופשה, שהרי זה אומר לקום כל בוקר למראה הנופים המלבבים של חוף הים הנשקף מהבונגלוס פרטי, לעבוד בעבודה יוצאת דופן, להסתובב כל היום עם חבר'ה צעירים, ולחיות בקהילה חייכנית ונעימה, נשמע נהדר לא?

עסקים בתאילנד

מי שמעוניין למצוא עבודה בתאילנד יכול לעשות זאת בתור עצמאי, כלומר לפתוח עסק משלו בתאילנד. פתיחת עסקים בתאילנד יכולה להוות פתרון נהדר לאלו המעוניינים להשתקע בתאילנד ולכל אותם מטיילים שהגיעו לתאילנד, התאהבו ולא רוצים לעזוב. מכיוון שתאילנד מדינה כל כך תיירותית אפשר לפתוח עסק שקשור לענף התיירות כגון: מסעדה ישראלית, בית הארחה, בתי ספר לצלילה, חברת טיולים ועוד. האפשרויות בתחום התיירות הן אינסופיות, שכן תיירים לא חסר במדינה. לכן, צריך רק קצת מעוף וחוש עסקי מסויים.

פתיחת עסק בתאילנד

אפשרות נוספת של עבודה בתאילנד בתור עצמאי יכולה להיות פתיחת עסק בתאילנד שההוצאות שלו יהיו במטבע המקומי וההכנסות שלו יהיו במטבע זר. זאת מהסיבה שתאילנד היא מדינה זולה מאוד למי שמשתקע בה. מעבר לכך, כוח העבודה זול מאוד, לכן הוצאות של עסק בשבילנו, הישראלים, נחשבות נמוכות. ואם הרווחים מהעסק יהיו במטבע זר, העסק יניב הכנסה לא רעה. עסקים מסוג זה יכולים להיות עסקים באינטרנט או עסקים המתמקדים במסחר, כמו קניית תכשיטים, ציורים ועבודות יד ומכירתם במדינות מערביות.