עבודה בחו"ל

מכירת ציורי שמן בחו"ל

עבודה בחו"ל > עבודות בחו"ל > עבודה בציורי שמן
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
בין העבודות בחו"ל בולט תחום ציורי השמן, זהו אחד התחומים הוותיקים. הענף קיים כבר זמן רב בארה"ב ובאירופה, ועם הזמן התפשט גם למדינות אחרות כמו אוסטרליה וניו זילנד. אם יש לכם זיקה לאמנות, יכולת שכנוע ומוטיבציה לעבוד קשה במהלך עבודה בחו"ל – זה תחום שיכול להתאים לכם.

בניגוד לענף העגלות, בו המכירות בתקופת חג המולד גדלות בעשרות אחוזים, מכירת ציורי שמן בחו"ל הוא תחום שנשאר מבוקש באותה מידה לאורך כל השנה. מובן שבמשך תקופת המכירות של הכריסמס יש בכך חסרון, אולם ביתר השנה יש בכך דווקא יתרון והוא שאין יותר מדי הפתעות, לטוב או לרע. עם זאת, מובן שכמות המכירות משתנה בין האזורים השונים, מצב הרוח של הקונים וכמובן יכולותיו של המוכר.

אופי העבודה

באופן טכני מכירת ציורי שמן בחו"ל זהה בכל העולם. המוכרים מחולקים לצוותים, ומדי יום מגיעים לשכונת מגורים אחרת. מי שאחראי על מיקום הצוותים ועל הסעתם לנקודת הפתיחה הוא ראש הצוות. בחלק מהחברות מקבלים העובדים רכב צמוד, בעוד שבאחרות נותר הצוות בידי נציג החברה שאחראי על ההסעות.

מכירת ציורי שמן אינה עבודה פשוטה. מבחינה פיזית היא כוללת הליכה מרובה תוך סחיבת תיק תמונות (אף שזה אינו כבד במיוחד). במדינות בהן תנאי מזג האוויר קשים חשופים מוכרי התמונות לקור עז בחורף ולחום יוקד בקיץ, שלא לדבר על גשם או שלג. גם מבחינה אישית כרוכה לעיתים עבודה בציורי שמן בחוויות לא פשוטות. ייתכן שתיתקלו בסירובים גסים ובחוסר סבלנות, או שתיתקלו בימים בהם לא תצליחו למכור.

עם זאת, העבודה נחשבת לאחת העבודות המשתלמות והמתגמלות שיש, ומי שימצא מספיק כוחות נפשיים ואנרגיות לעבור יום מכירות לא מוצלח ולהתחיל מחדש ביום שלמחרת, יוכל אפילו ליהנות מהעניין. אחרי הכל, מעבר למכירה יש בעבודה פן אישי מובהק. היא כוללת כניסה לבתיהם הפרטיים של התושבים במקום, ולכן מאפשרת להכיר את הסביבה ואת מנהגיה באופן האותנטי יותר.

ביחס לעבודה בקניונים, דורשת מכירת ציורי שמן מעט שעות עבודה. ע"פ רוב, המכירה מתבצעת בשעות אחה"צ והערב כדי לכוון לשעות שבהם נמצאים התושבים המקומיים בבית. במקומות בהם נמכרים הציורים בבנייני משרדים נעשית העבודה דווקא בבוקר.

יש לשים לב לשלטים בפתחי הבתים, המכריזים על חוסר העניין של בעלי הבית במכירת מוצרים. ציורי שמן בחו"ל יכולים להיות תחום מכניס ומלא חוויות, אם רק מקפידים על עבודה זהירה ולא לוקחים סיכונים מיותרים.

למי מתאימה עבודה במכירת ציורי שמן?

על מנת להיות מוכר ציורי שמן מוצלח אין צורך בניסיון קודם במכירות, אלא בעיקר ביחסי אנוש טובים ובביטחון עצמי. כיוון שאופי המכירה הוא אישי ונעשה בבית הלקוח, יש חשיבות רבה ליכולת של המוכר לקלוט את האדם שמולו. כלומר, על המוכר לנסות להתאים בין ציורי השמן לטעמם האישי של בעלי בבית, להתעניין בדברים שהוא רואה מסביב וליצור דיאלוג אישי.

מוכרים רבים של ציורי שמן בחו"ל מספרים כי בבתים מסוימים שכחו את תפקידם כמוכרים, והפכו לאורחים לכל דבר, ודווקא בבתים אלו עשו את המכירות הכי גדולות שלהם.

שכר ותנאי עבודה

יש שתי שיטות שכר עיקריות במכירת ציורי שמן בחו"ל. השכר במרבית החברות שמשווקת ציורי שמן בחו"ל מבוסס על עמלות מהמכירות, פלוס עמלות על הכנסות נוספות לחברה שמגיעות ממסגור התמונות (לכל צוות יש גם אחראי על מסגרות). בעוד שחברות אחרות מוכרות תחילה את התמונה לעובד במחיר קבוע, והוא בוחר את סכום המכירה ע"פ שיקול דעתו. בשיטה זו, כל רווח שמגיע ממכירת התמונה ביותר ממחיר העלות מגיע ישירות לכיסו של העובד.

חברות המעסיקות צעירים ישראלים בחו"ל בד"כ דואגות להם גם ללינה בדירת עובדים, לרכב צמוד שאוסף ומחזיר מן העבודה ולתשלום חשבונות. עבור כל אלו מתקזז מן המשכורת החודשית תשלום בן כמה מאות דולרים.