עבודה בחו"ל

עבודה בעגלות בחו"ל

עבודה בחו"ל > עבודות בחו"ל > עבודה בעגלות
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
עבודה בעגלות נחשבת לאחת העבודות הרווחיות ביותר עבור צעירים בחו"ל. למעשה, עגלות בחו"ל הפכו שם נרדף למונח עבודות בחו"ל, עד כדי כך שחלק מהאנשים לא מודעים אפילו לקיומם של תחומים אחרים. הנתונים הסטטיסטיים מדברים על כ-80% מן העובדים בחו"ל שעוסקים במכירות, וחלק הארי מתוכם מתמקד בעבודת עגלות בחו"ל.

העגלות הן דוכנים מעוצבים אשר ממוקמים בקניונים ומרכזים הומי אדם. עבודה בעגלות נמצאת כמעט בכל יעד - באמריקה הצפונית, אוסטרליה וניו זילנד, אירופה, סינגפור, מקסיקו ואיזורים נוספים. בין המוצרים הנמכרים תמצאו מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, צעצועים, כריות חימום ופריטי אופנה למיניהם. יתרון הנעוץ במכירה בדוכני העגלות הוא החופש לבחור את המוצר הנמכר. קהל היעד הוא תושבים מקומיים ותיירים.

מה מוכרים ואיפה?

במקומות בהן העגלות חדשות יחסית, כמו איטליה או סינגפור, יש חזקה כמעט בלעדית למוצרי הקוסמטיקה של ים המלח. ככלל, מוצרים אלו צועדים בראש רשימת המוצרים הנמכרים במרבית מדינות העולם. אלא שמוצרי ים המלח דורשים לא מעט הדגמה ונחשבים ל-'מוצר עצירה', כלומר מוצר שמצריך סגנון מכירה אגרסיבי יותר, ולכן אחרים מעדיפים למכור מוצרים אחרים שנמכרים במסגרת עבודה בעגלות בחו"ל.

מוצרים נוספים הנמכרים בדוכנים הם מוצרים משלימים לאייפוד ואייפון, הגאדג'טים הפופולאריים של אפל, מוצרים אופנתיים כמו משקפי שמש וחצאיות וקישוטים לבית הנקראים ספינרים. המשותף לכל המוצרים הללו הוא שמדובר במוצרים מוכרים שפעולתם גלויה, ואין צורך בהדגמות ארוכות כדי למכור אותם. מוצר חדש יחסית שנכנס לשוק הוא סיגריה אלקטרונית, מוצר דמוי סיגריה הפועל על אדי מים ומדמה את חווית העישון לאלו המנסים להיגמל מהדבר האמיתי. כמו כן, כוכבים עונתיים של עגלות בחו"ל הם הצעצועים, הנמכרים בכמויות גדולות כמתנות לילדים לחג המולד.

לחלק מהחברות המפעילות עגלות יש ליין של כמה מוצרים, בעוד שחברות אחרות מתמקדות במוצר אחד או שניים. ככלל, עגלות בחו"ל דורשות בעיקר שתי תכונות: נחישות ואופטימיות. מי שיציב לעצמו מטרות של מכירה בכל מחיר לרוב יצליח לעשות זאת, ומי שלא יתייאש אחרי יום עבודה חלש במיוחד יצליח לשפר את ביצועיו ביום שלמחרת. שליטה טובה באנגלית וניסיון במכירות יכולים להיות לכם לעזר, אולם לב ליבה של עבודת עגלות בחו"ל היא מוטיבציה.

למי מתאימה עבודה בעגלות?

עבודה בעגלות בחו"ל היא בהחלט לא דבר שמתאים לכל אחד. אומץ, תעוזה, נחישות ויכולת להפעיל את הכריזמה האישית ללא בושה הן חלק מתכונות האופי שיעזרו לכם להצליח בעבודה במכירות.

לא כולנו כאלה, אבל יש משהו בהוואי הישראלי שמוציא מהקונכייה של הביישנות. לא שזה אומר שכולנו דברנים, פתוחים וטובי מזג כל הזמן, אבל בואו נאמר שהמזג הישראלי מאפשר תקשורת בגובה העיניים. תכונה זו חשובה לא רק בהקשר של מכירה מול לקוחות, אלא גם בכושר ההסתדרות בצוות ומול מעסיקים. תכונה חשובה נוספת היא החוסן הנפשי, היכולת לשמוע "לא" מאה פעמים ביום ולא להיכנע, היכולת לעבוד יום שלם, עשר שעות, בחלל סגור, מבלי להישחק ומבלי לאבד את החיוך האדיב.

עבודה בעגלות בחו"ל מתבצעת בצוות, לכן מי שחושב רק על עצמו, לא יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן. הצוות שלך זה הבית שלך. אלה האנשים עימם אתה ישן בלילה, האנשים שאיתם אתה אוכל ארוחת בוקר ואיתם את מבלה את היום לצד העגלה בקניון. במשך הזמן, היחסים מתהדקים, אתם הופכים להיות כמו משפחה, ולכן חשוב לדעת לנהל יחסי אנוש קרובים תקינים ומתחשבים, לתמוך ולהיתמך בעת הצורך.

שכר

חשוב לדעת שבמכירה בעגלות בחו"ל העובדים מרוויחים בעיקר אחוזים על המכירות שביצעו. השכר מבוסס על עמלות הנעות בין 20%-30% אחוזים מהמכירות, תלוי באזור העבודה ובסכומי המכירה. ככל שגדל סכום המכירות כך גדלים גם אחוזי העמלה.

חלק מן החברות מציעות לעובדים השלמה למשכורת מינימום של 1,000$ (או שווה הערך במטבע המקומי), מה שמקנה ביטחון מסוים לעובדים מתחילים.

בנוסף, עובדים מצטיינים זוכים גם בשלל בונוסים חביבים כמו מכשירי אייפוד, כרטיסים להופעות רוק או משחקי כדורגל ועוד.

אצל אותם מעסיקים ואחרים ניתן למצוא עבודה גם כמנהלי מכירות, כמשווקים ובכל מה שקשור בהחדרת מוצרים לשווקים חדשים.