עבודה בחו"ל

עבודה בספרד

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
ספרד הפכה להיות יעד פופולארי ביותר של עבודה בחו"ל וקיים מגוון אדיר של משרות עבודה בספרד לצעירים ישראלים. הסיבות לפופולאריות הגדולה הן בין היתר בגלל מטבע היורו שחיזק את הכלכלה, התרבות המעניינת והמושכת, מזג האוויר הים תיכוני והנוח שמאוד מזכיר את מזג האוויר אצלנו, החמימות של התושבים והקרבה לישראל.

עבודה בספרד לישראלים

כאמור, צעירים רבים אחרי צבא המתלבטים באיזו מדינה לעבוד בחו"ל בוחרים בספרד בגלל הקרבה היחסית שלה לישראל, היחס הידידותי של התושבים וכן, בגלל השפה הספרדית היפה, אותה ניתן ללמוד בקלות תוך כדי עבודה. כדי להתקבל לעבודה בספרד לא חובה להגיע עם ידע מקדים בשפה הספרדית, למרות שידע כזה וודאי לא מזיק. רוב החברות המעסיקות עובדים ישראלים מעבירות קורס מזורז בספרדית בסיסית, ברמת שיחה ואף מתרגלות נאום מכירה קבוע מראש. עובדים בעלי קליטה מהירה לשפות, מתחילים במהירות לדבר ספרדית שוטפת.

במה דרושים ישראלים?

העבודות הנפוצות לצעירים ישראלים בספרד קשורות למכירות. כיום, פועלות מספר לא מבוטל של חברות המציעות לישראלים בספרד עבודות בשני סוגים שונים, כאשר שניהם מגיעים מענף המכירות. סוג אחד של עבודה הוא מכירות בקניונים (הנקראת גם עבודה בעגלות) של מוצרים שונים, החל מקרמים של ים המלח, דרך מוצרי טיפוח לציפורניים ולשיער עד לצעצועים. הסוג השני הוא עבודת מכירות של ציורי שמן מדלת לדלת, הנקראת באנגלית DOOR 2 DOOR.

למרות ששתי העבודות הללו שייכות לתחום המכירות הן שונות אחת מהשנייה במאפיינים רבים. עבודה בספרד בתחום מכירות בעגלות מתבצעת אך ורק בקניונים סגורים, בערים גדולות וקטנות יותר, כאשר העגלה היא בעצם דוכן נייח באמצע הקניון ועליו מסודרים המוצרים. החברה מכשירה את המוכרים כך שיוכלו לבצע כמה שיותר מכירות בשפה המקומית. מאחר וישראלים יכולים להיתקל בקשיי שפה מסוימים, החברה המכשירה את העובדים ודואגת לכך שהם ידעו למכור לתושבים הספרדים בצורה הטובה ביותר.

כמו כן, מלבד עבודות המכירה השונות, ישראלים יכולים למצוא עבודה גם בלימוד השפה האנגלית (רוב התושבים המקומיים לא דוברים ולו מילה אחת באנגלית), בתור מאבטחים במוסדות יהודיים, בטיפול בילדים של משפחות ישראליות ואף דרושים עובדים בעלי תואר ראשון ושני לעבודות המיועדות לאקדמאים ולבעלי ניסיון בתחום נדרש.

תנאי עבודה ושכר

רוב החברות המעסיקות ישראלים ומקומות העבודה בספרד מבטיחים כי לעובדים תהיה עבודה שישה ימים בשבוע, לפחות שמונה שעות ביום - נתון לשינוי בהתאם לסוג העבודה. בתחומי המכירות השכר מבוסס בד"כ על פי עמלות מכירה, ועל כל מכירה מקבלים העובדים עמלה מכובדת. בתחומים אחרים השכר קבוע מראש.

בנוסף, מרבית המעסיקים דואגים גם למגורים מסודרים קרוב למקום העבודה. מדובר בדירות נוחות ומאובזרות, בהן מתחלקים כל חברי הצוות המקומי, ושם ניתן למצוא ריהוט מלא, מחשבים עם אינטרנט, טלוויזיה ועוד שלל פינוקים.

איפה לעבוד בספרד?

עבודה בספרד לא מתבצעת רק בערים הגדולות כמו ברצלונה ומדריד אלא גם בערים קטנות יותר. למיקום יש חשיבות מכרעת כשמדובר על עבודה במכירות. בתחום זה, חברות ישראליות למעשה מתמקמות רק בערים בעלות פוטנציאל לרווח גבוה, כלומר ערים אמידות עם קניונים וזרימת תיירים במהלך כל השנה שמהווים קהל יעד מצוין.

כמו כן, בספרד יש אזורים תיירותיים רבים, הכוללים ערי קיט ונופש, חופים משגעים וערים היסטוריות בעלות נופך עתיק. החוויה של עבודות בספרד משתנה מעט בהתאם למקום בו עובדים, כך שמומלץ לעבור בין הערים השונות וכך לגוון קצת את תקופת העבודה.

עבודה בספרד היא נגישה ביותר לעובד הישראלי כיוון שישראלים לא זקוקים לויזת כניסה לשם, בניגוד למדינות כמו ארה"ב. לאחר תהליך קצר של ראיונות והכשרה בארץ, תוכלו למצוא עצמכם בלב ספרד היפהפייה, גרים בדירות פאר, מכירים אנשים חדשים ומרווחים הרבה כסף. אז קדימה - הכנסו לאתרי עבודות בחו"ל, תתחילו  לחפש בתוך לוח דרושים וביחרו אחת מהאופציות של עבודות בספרד!