עבודה בחו"ל

עבודה בסינגפור

עבודה בחו"ל > עבודה במזרח הרחוק > עבודה בסינגפור
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
סינגפור מצטיירת כסוג של דיקטטורה נאורה בשל מדיניות אכיפת החוק הנוקשה שלה. ה-PAP , מפלגת השלטון המקומית, היא הסמכות העליונה בכל הנוגע לחקיקה ולמדיניות בסינגפור. לצד ענישה חמורה על פשעים שאצלנו מוגדרים קלים כמו עישון מריחואנה או יריקת מסטיק על הרצפה, קיימת גישה מאוד ליברלית בכל תחום הכלכלה ומסחר החוץ.

למעשה, סינגפור שמרה גם השנה, בפעם העשירית ברציפות, על התואר שלה כעיר הטובה ביותר לזרים שמתגוררים באסיה. היא מקדימה את טוקיו ואת הונג קונג ונחשבת לאחד המקומות העשירים ביותר בעולם. אין קושי, אם כך, להסביר את המשיכה העזה של ישראלים לעבר עבודה בסינגפור. אם השאיפה שלכם היא להרוויח הרבה כסף במהלך עבודות בחו"ל ואתם באים לעבוד בלי לעשות בלאגן, סינגפור, ללא צל של ספק, היא המקום בשבילכם.

הצעות עבודה בסינגפור

צעירים ישראלים המעוניינים להרוויח כסף קל יגלו שלל חברות בתחום המכירות הפועלות בסינגפור ולמעשה מספקות את רוב הצעות העבודה. לרוב מדובר במשרה מלאה וללא צורך בניסיון קודם, בין אם במכירות בטלפון (טלמרקטינג) או מכירה בעגלות.

יש לזכור כי סינגפור היא יעד חדש של עבודה בחו"ל, שנמצא עוד בחיתוליו. לכן, בעוד שביעדים אחרים דוגמת ארה"ב או אפילו אוסטרליה השכנה ניתן למצוא עבודות בתחומים מגוונים כמו ניקוי שטיחים, הובלות ומנעולנות, בסינגפור עיקר הצעות העבודה מתמקדות במכירה בעגלות.

מרכזי הקניות העצומים והקניונים המפוארים הנמצאים כמעט בכל פינה הם קרקע פוריה לעסקי העגלות בסינגפור, והשילוב של קהל צרכנים מפותח, תיירים רבים ואוכלוסייה אמידה פותח דלת להכנסה גבוהה כמעט בטוחה.

עבודות נוספות שיכולות להתאים לאלו שאינם מחפשים עבודה בסינגפור במכירות יכולות להיות עבודה באבטחה או טיפול בילדים לנשים צעירות. כמו כן, בעלי תואר ראשון והשכלה אקדמאית גם הם יכולים למצוא את עצמם משתלבים בענפים שונים בתעשיית ההייטק וכיוצא בכך.

במקרים רבים מספקות החברות דירה מסובסדת חלקית לעובדים וגם השתתפות במחיר כרטיס הטיסה. נוסף על כך, כדאי לבדוק שהעבודה חוקית וכן, שכל עובד מקבל אישור עבודה.

לעבוד בסינגפור

סינגפור היא למעשה מדינה המורכבת מעיר אחת בלבד. היא שוכנת בדרום מזרח יבשת אסיה, מדרום למלזיה. שטחה כולל אי אחד גדול ועוד מספר איים קטנים. למרות שטחה הזעיר יש לה חשיבות גדולה בכלכלה העולמית ותל"ג גבוה לנפש, שמעמידים אותה בגאון לצד מדינות מערביות עשירות.

מדינת האיים הקטנה שצמחה והתפתחה לה בקצב מסחרר משלבת בתוכה אלמנטים של מזרח ומערב, מצד אחד קפיטליזם המבוסס על הדגם המערבי ומצד שני דיקטטורה נאורה. הסדר והניקיון בסינגפור עלולים לעורר במי שמגיעים אליה תחושה של חוסר נוחות ואולי אף משבר ערכים מסוים.

איך במדינה המוגדרת כדיקטטורית יש כזו רווחה לתושבים? ייתכן שהרווחה היא חומרית בעיקרה שכן, זה מה שחשוב לאלו המגיעים לצורך עבודה בסינגפור. יחד עם זאת, אם נביט בחייהם של תושבי סינגפור מקרוב נגלה אותות מצוקה מוסווים עקב הגבלות בחופש הביטוי ועונשים שעושים שימוש בהשפלה פומבית ובהפחדה.

מי שבא לעבוד בסינגפור נהנה בעיקר מהרווחה החומרית ומההזדמנות להרוויח סכומים נאים בקניונים המפותחים שלה, שכאלה לא חסר. במדינה לא גדולה שיש בה מעל לשישים אלף מיליונרים ללא ספק, יתרון ההון שניתן לצבור במהלך העבודה הוא גדול מאוד.

השפעות מן התרבות על אופי העבודה

לפני שאתם עולים על המטוס ומתחילים עבודה בסינגפור כדאי לדעת מעט רקע על התרבות איתה תפגשו. פאנג שווי הוא צירוף מילים בסינית שמשמעותו רוח ומים. לפי המסורת הרווחת במזרח, אנרגיית הצ'י נישאת ברוח ומגיעה למים ובתרבות הסינית המים מסמלים עושר ומזל. לכן, בקניונים רבים בסין נראה אקווריומים או מזרקות ענק המסמלות שפע, כדי לשמור על אנרגיית הצ'י בתוכם.

סנטק סיטי הוא קומפלקס המורכב מחמישה מבנים במרכז סינגפור ונמצאת בו המזרקה הגדולה בעולם, כך על פי ספר השיאים של גינס, "מזרקת השפע". שטחו של סנטק סיטי הוא 8,888 רגל רבוע. היגוי הספרה שמונה בסינית מזכיר את היגוי המילה שגשוג, מסיבה זו עסקים רבים בסינגפור יעדיפו מיקום במספר רחוב שמכיל את הספרה שמונה או לפתוח עסק חדש בשמונה באוגוסט כדי לזכות במזל טוב.

בתיאוריה של הפאנג שווי חשיבותן של ספרות על דרך הגייתן רבה, ויש ביכולתם של צלילים להגביר זרימה של אנרגיות. עבור מי שמגיע לצורך עבודה בסינגפור במכירות חשוב להכיר אמונות מקומיות אלה, שעשויות לשרת אתכם בהבנת קהל הצרכנים הפוטנציאלי. ייתכן שצלילים של מספרים ככוח חיובי נראים לנו כבני תרבות המערב כלא-רציונאליים, אך במזרח השפעתם רבה.