עבודה בחו"ל

עבודה בסין

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

לא, אתם לא הוזים, אפשר לעבוד עם סינים! עבודה בסין כאחת מאופציות עבודה בחו"ל כבר לא נדירה. קראו על עבודות בסין המעניקות עבודה באווירה שונה ומיוחדת במעצמה המרתקת!

סין נחשבת לאחת המדינות המסקרנות שקיימות על גבי הגלובוס בשל התרבות הנושנה, העתיקה והמקסימה שלה. בנוסף, בסין מיוצרים רוב המוצרים בהם אנו משתמשים בחיי היומיום החל מביגוד, דרך ריהוט ועד למכשירים טכניים ומוצרי אלקטרוניקה.

יתרה מכך, במדינת סין המחסור, המצוקה והעוני משולבים עם קידמה והזדמנויות כלכליות ועסקיות רבות. כל אלו ועוד הופכים את סין למדינה מעניינת ומיוחדת במינה. כתוצאה מכך, רבים מתפתים לטוס אליה, לחיות ולעבוד בה ואילו רק על מנת לקחת חלק, ולו הקטן ביותר, בחוויה הבלתי נשכחת של השהות במדינה זו.

הצעות עבודה בסין

יש מספר סוגי הצעות עבודה בסין. הסוג הראשון הוא עבודות אבטחה באוניות וספינות המיועדות לנופש. אוניות אלו מפליגות במסלולים שונים ברחבי העולם וזקוקות למאבטחים. בפועל, על המאבטחים לשמור על ביטחונם של כלל האנשים המצויים על הסיפון, בין אם מדובר באנשי הצוות ובין אם מדובר בתיירים הנופשים. עבודה בסין מסוג זה דורשת לרוב צעירים לאחר שירות צבאי קרבי פיקודי ובעלי כושר גופני מעולה. בנוסף, נדרשת ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה.

ברוב המקרים, תנאי עבודה זו מעולים וכן, על מנת להתקבל אליה מתבצעים מבחני מיון קפדניים הכוללים מבדקי כושר גופני ועוד. עבודה בסין נוספת היא הוראת השפה האנגלית. בסין נדרשים מורים שילמדו את השפה האנגלית בבתי הספר ואף באוניברסיטאות בסין. גם בעבודה זו התנאים נחשבים לטובים וכמובן שקיים יתרון ברור לבעלי ניסיון או תעודות בתחום ההוראה.

מלבד עבודות אלו, קיימת אפשרות של עבודה קבועה בסין בתחומים שונים (הייטק למשל) ולשם כך, חובה להנפיק ויזת עבודה בסין. בכדי להנפיק ויזה זו יש להגיש בקשה לממשלת סין בצירוף כל הטפסים הדרושים לכך כמו תואר אקדמי או תעודה כלשהיא המעידים על בקיאות וידע בתחום העבודה המבוקש, אישורים רפואיים וכדומה. לאחר שהונפק אישור העבודה (שאותו מוציאים בד"כ לתקופה של שנה), יש ללכת לשגרירות הסינית ולהוציא ויזת Z, המעניקה אישור להיכנס לסין באופן חד פעמי.

רצוי להקפיד מאוד על הנפקת ויזות אלו על מנת להימנע מאי נעימויות ועונשים חמורים מצד השלטון בסין. יתרה מזו, קחו לתשומת ליבכם שידע מוקדם על התרבות בסין, מנהגיה והקודים התרבותיים הנהוגים בה יכול להקל משמעותית על כל עבודה בסין. 

עבודות בסין ובילויים

על אף ההגעה לסין למטרת עבודות בסין וצבירת סכום נאה, אין זו המטרה היחידה. סין נחשבת לעולם ומלואו ששווה מאוד להיחשף אליו ואף רצוי לנסות ולהכירו כמה שיותר. בסיום יום עבודה בסין או במהלך ימי החופשה, כדאי לנסוע ולבקר בערים הענקיות המדהימות, במרכזי הקניות האדירים, בכיפות הקדושות של ההרים המרהיבים השונים בסין, במחילות העתיקות וכיוצא בכך. כמו כן, סגנון הבנייה בסין ייחודי מאוד ולכך תיווכחו אם תבקרו במבנים המלכותיים בבייג'ין, בקונסטרוקציה הקולוניאלית בשנחאי ובמקדשים הבודהיסטים הרבים המצויים ברחבי סין.

אם אתם נמצאים במדינה בשל עבודה בסין, כדאי שתבררו אילו אירועים תרבותיים שונים מתרחשים בתקופה בה אתם שוהים בסין על מנת לקחת בהם חלק וכך, להכיר לעומק את המורשת הסינית המושכת. מבין האירועים המעניינים בסין ניתן למנות את טקס ראש השנה הסיני במהלכו נערכים ריקודי אריות ופסטיבל הפנסים.

מדוע לעבוד בסין?

אם באתם לעבוד בסין מומלץ מאוד לקחת חלק במהלך עבודה בסין בפעילויות השונות אשר נערכות בסין על בסיס קבוע דוגמת טיולי אופניים, סקי, סדנאות טאי צ'י ואימון המוח, לימוד רפואה סינית וציור סיני ועוד. שהרי פעילויות אלו יאפשרו לכם לאמץ את התורה הסינית שמחנכת לרוגע, שלווה, תחושות סיפוק עצמי וכדומה המעניקות דרכים חשובות להתמודדות עם קשיי היומיום וקשיים שונים נוספים שעשוי שתיתקלו בהם במהלך חייכם. מכאן שכדאי לעבוד בסין ולו רק בשביל לספוג מעט מערך מוסף עצום זה. 

ולסיום: במהלך עבודה בסין אל תפספסו ביקור באחת הערים היפיפיות בסין כמו: הונג קונג, מקאו, שיאן וכד', שהרי מדובר בחוויה אמיתית!

אגב, מתעניינים בכל הנושא החם של יבוא מוצרים מסין? הכנסו ללינק הבא - עבודה ביבוא מסין.