עבודה בחו"ל

עבודה בניו יורק

עבודה בחו"ל > עבודה בארה"ב > עבודה בניו יורק
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
ניו יורק היא סמל לעוצמה הכלכלית של ארה"ב, היא עיר שיש לה השפעה עולמית על תחומים רבים כמו תקשורת, פוליטיקה, תרבות ואופנה. לכן, אין פלא שמהגרים רבים מגיעים אליה מכל קצוות תבל בכדי לקחת חלק בקפיטליזם האמריקאי המצליח, ולמעשה מחפשים הזדמנויות עבודה בניו יורק, תוך כדי השתלבות במערך החיים בה.

תחילה יש לציין כי עבודה חוקית בארה"ב ובניו יורק בפרט, דורשת בראש ובראשונה ויזת עבודה מתאימה בהתאם לסוג המשרה. תהליך הנפקת אשרת עבודה לא תמיד קל כיוון שצריך להוכיח שמטרת ההגעה לארה"ב היא זמנית בלבד ולא למטרת השתקעות והגירה לא חוקית.

חיפוש עבודה בניו יורק

כיום יש לא מעט מקורות חיפוש נגישים לצורך עבודה בחו"ל וניתן לחפש עבודה בעיר ניו יורק עוד מהארץ באמצעות אתרי אינטרנט המציעים מגוון של משרות לאנשי מקצוע ועובדים כלליים.

אופציה נוספת היא חיפוש עבודה בניו יורק באתרי אינטרנט של הקהילה היהודית בעיר המפרסמת מדי יום משרות פנויות, אם עבור עסקים בבעלות יהודית או אנשים פרטיים. בדרך כלל, מדובר בעבודות כמו הובלות, לימוד עברית, בייביסיטינג, מכירות ועוד.

עבודה עם הקהילה היהודית, כמו עבודה בברוקלין, יכולה לרכך את הנחיתה ולהקל משמעותית על העובד בהתאקלמותו בניו יורק. עבודה דרך הקהילה היהודית אמנם מעניקה יותר עצמאות לעובד, אך בד בבד הוא צריך לדאוג בעצמו לעניינים חשובים כמו מגורים ונסיעות.

היצע העבודות רחב, ישנם תחומי עבודה רבים והצעות העבודה לישראלים בניו יורק פרושות על פני כל רבעי העיר, כשנפרט כאן על שלושה מהם.

עבודה במנהטן

מנהטן הוא הרובע הצפוף מבין חמשת רבעי ניו יורק, הוא גם המחוז העשיר מבין מחוזות ארה"ב והוא ידוע כאחד ממרכזי העסקים, הבידור והתרבות הגדולים בעולם. מדובר ברובע המרכזי של העיר בו נמצאים בין היתר הבורסה לניירות ערך הגדולה בעולם, ואף בניין האו"ם. כמו כן, מנהטן גדושה מסעדות, בתי קפה, פאבים, מועדונים ומרכזי שופינג ותרבות.

רובע מנהטן ללא ספק נחשב לאחד הרבעים הבולטים של עבודה בניו יורק. ניתן למצוא עבודות במנהטן לישראלים בתור מלצרים, ברמנים, אנשי מכירה ושיווק, עבודה לנשים צעירות בתור מטפלות בילדים (עבודה כאופר) ועבודות אחרות.

הצעות עבודה נוספות תוכלו לאתר בלוחות חיפוש עבודה בחו"ל המצויים ברחבי האינטרנט. יש לקחת בחשבון שרובע זה הוא היקר ביותר בניו יורק, עניין המשפיע באופן ישיר על רמת החיים וההוצאות היום יומיות.

עבודה בברוקלין

רובע ברוקלין ידוע כמחוז הקהילה היהודית בניו יורק, שהיא אחת הקהילות היהודיות הגדולות בעולם. הרובע לא רחוק ממנהטן וידוע בתור אזור זול יותר לחיות בו בעיר. היצע העבודות בברוקלין אדיר, וניתן למצוא עבודה כמעט בכל תחום שבו לא נדרש ניסיון או הכשרה אקדמאית כלשהי, מאחר והקהילה היהודית יותר משמחה להעסיק צעירים מישראל.

עבודה בקווינס

מבחינת שטחו, קווינס הוא הרובע הגדול ביותר בעיר ניו יורק. ישראלים רבים רוצים לעבוד בקווינס מאחר והוא רווי באטרקציות ייחודיות. בקווינס ניתן למצוא את ביתו של לואי ארמסטרונג, מוזיאון קולנוע מדהים, נוף ופארקים מרהיבים ביופיים ועוד. עבודה בקווינס, בין היתר, יכולה להיות עבודה במשקי הבית של התושבים, טיפול בילדים וכמובן עבודות מכירה שונות.

שהות ממושכת בצירוף עם עבודה בניו יורק מעניקה לעובדים הצעירים הזדמנות יקרה מפז להכיר את אורח החיים הייחודי, לדגום את חווית האומנות, המוזיקה, האוכל וחיי הלילה הסוערים המאפיינים את ניו יורק. אין ספק כי עבודה בעיר היא חוויה מיוחדת במינה, בין אם מדובר בעבודה בקניונים או בעבודה אצל משפחה ניו יורקית יהודית.

סוגי עבודות בניו יורק

עבודות בניו יורק מתחלקות לשני סוגים עיקריים: עבודות במכירות ועבודות לא במכירות. בנקודה זו כדאי להדגיש כי אם ברצונכם להרוויח סכום כסף נאה בתקופת זמן קצרה, עבודה במכירות עדיפה.

עבודה במכירות

חברות ישראליות המשווקות מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, כמו קרמים מסדרת ים המלח או מוכרות ציורי שמן, פועלות ברחבי ארה"ב ומכשירות צעירים ישראלים כמוכרים, כאשר ניו יורק היא אחד היעדים המועדפים בגלל אורח החיים האמיד של התושבים וההיצע הגדול של קונים פוטנציאלים.

עבודה בניו יורק אצל אותן חברות כוללת מגורים מסובסדים וברמה טובה עם צוותי המוכרים, הסעות למקום העבודה, ימי גיבוש, הכשרה והטבות נוספות, כל חברה לפי המדיניות שלה. מסגרת העבודה היא מאורגנת ביותר ומאפשרת לעבוד בראש שקט ונקי מדאגות לוגיסטיות.

השכר בעבודות אלו מתבסס אמנם על פי עמלות, אך מדובר בעמלות שמנות עם אופציה טובה להרוויח סכומים גבוהים בתקופה קצרה. עבודה במכירות בניו יורק משלבת עבודה קבועה בסביבה אינטימית ומשפחתית תוך שמירה על החוויה של שהות בעיר הנפלאה הזו.

עבודה לא במכירות

כאמור, במידה ואתם לא אנשי מכירות נמרצים ישנן המון הצעות עבודה בניו יורק לא מכירות. מלבד העבודות המוזכרות בנ"ל שהן טיפול בילדים ומשק בית, הובלות, לימוד עברית, מלצרות וכדומה קיימות גם משרות כגון: מנעולנות, הוצאת כלבים לטיול, ניקוי שטיחים ועוד.

לחצו כאן למידע נוסף על עבודה בארה"ב