עבודה בחו"ל

עבודה בניו זילנד

עבודה בחו"ל > עבודה בניו זילנד
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
עבודה בניו זילנד היא באחד היעדים היפים בתבל. ניו זילנד מורכבת משני איים גדולים; האי הצפוני והאי הדרומי, וממספר איים קטנים, כשכל אחד מהם שונה ובעל מאפיינים ייחודים משלו. ניתן למצוא עבודות בניו זילנד בערים הגדולות, וכן בשטחים כפריים פחות מאוכלסים בתחומי החקלאות.

למה לעבוד בניו זילנד?

נופים קסומים ומופלאים, טבע מהפנט שלא רואים בכל מקום, תושבים ידידותיים, תיירים רבים, אינספור אטרקציות ופעילויות - כל אלו וסיבות אחרות מושכות לא מעט ישראלים לבחור באפשרות של עבודה בניו זילנד על פני יעדים אחרים של עבודה בחו"ל.

אומנם מדובר ביעד רחוק מישראל, ובאיזור הנמצא ממש מתחת לחור באוזון, אך עדיין נחשבת ניו זילנד לאחד היעדים שרבים חולמים להגיע אליהם, הן למטרות עבודה והן לצורך נופש או טיול תרמילאים של אחרי צבא. אפשר פשוט לשלב בין השניים - לעבוד ולהמשיך לטייל בניו זילנד ובאוסטרליה השכנה.

מבחינה כלכלית, ניו זילנד היא מדינה מערבית ומפותחת, איכות החיים בה גבוהה וכלכלתה מסתמכת על מסחר וייצוא ועל ענף התיירות. אמנם המטבע הניו זילנדי לא דומה לפאונד או לאירו אך הוא קרוב לערך של הדולר האמריקאי. ללא ספק אפשר להגיע לשכר גבוה, במיוחד באחד מתחומי המכירות.

סוגי עבודות בניו זילנד

למעשה, כמו כל הצעות עבודה בחו"ל, ניתן לחלק את סוגי העבודות בניו זילנד לשניים מרכזיים: עבודות במכירה ועבודות לא בתחומי המכירות. נתמקד כאן בשלושה תחומי עבודה נפוצים שהם עבודה בעגלות, מכירת ציורי שמן ועבודה בחוות בניו זילנד.

עבודה בניו זילנד בעגלות

העבודה הפופולארית ביותר בתחום המכירות היא עבודה בעגלות (דוכני מכירה הפזורים במרכזי קניות גדולים וקניונים מפוארים). בעגלות נמכרים מוצרים שונים (מוצרי טיפוח, צעצועים, פריטי אופנה וכו'). העבודה מתבצעת בקניונים בערים גדולות וקטנות.

אוקלנד היא העיר הכי גדולה בניו זילנד כך שבה ניתן למצוא את הקניונים העמוסים והאטרקטיביים יותר. כמו גם בולינגטון, עיר הבירה. הקונים הפוטנציאלים הם תיירים ומקומיים אמידים. מוצרי טיפוח להגנה ושמירה על עור הפנים והעור בכלל הם מוצרים שמאוד נמכרים בעגלות בניו זילנד, בעיקר בגלל החור באוזון וקרני השמש המזיקות.

מכירת ציורי שמן בניו זילנד

סוג נוסף של עבודה בתחום המכירות הוא מכירת ציורי שמן בשיטת דלת לדלת, שבמסגרתה מוכרים תמונות שמן לא בקניונים או בחנויות כי אם בבתים של התושבים המקומיים, מה שהופך עבודה בניו זילנד לחוויה מעניינת וכמובן גם לרווחית.

עבודה בחוות בניו זילנד

ישראלים רבים, כאלו המטיילים בניו זילנד ומחפשים עבודה זמנית להמשך הטיול או אלו שמעוניינים בעבודה מאתגרת, מעניינת ולא שגרתית שתעניק להם הזדמנות להכיר את החיים והנופים של ניו זילנד בדרך אחרת וייחודית, פונים לעבודה בחוות מקומיות.

עבודה בניו זילנד בחוות פופולארית ביותר בקרב צעירים שלא חוששים מעבודה פיזית ומוכנים לעבוד קשה בידיעה שהשכר שיקבלו לא משתווה לשכר בתחומי המכירות. העבודות בחווה הן בקטיף של פירות, טיפול בבע"ח וכדומה, בהתאם למשק החקלאי בה עובדים ובהתאם לעונה.

עבודה חוקית

לרוב, חברות המגייסות עובדים למכירות בניו זילנד, מחפשות צעירים בעלי דרכון זר כלשהוא (אירופאי, אוסטרלי, קנדי או אמריקאי) כיוון שכך קל יותר לסדר לעובד אשרת עבודה חוקית. כל עבודה בניו זילנד ללא אשרה היא לא חוקית.

גם בעלי דרכון ישראלי יכולים לעבוד באופן חוקי ולהוציא ויזת עבודה, אך מדובר על מספר מצומצם של אשרות שמנפיקים השלטונות מדי שנה.