עבודה בחו"ל

עבודה במיאמי

עבודה בחו"ל > עבודה בארה"ב > עבודה במיאמי
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
מיאמי, אחת הערים המסקרנות בארצות הברית, והעיר המרכזית בדרום מזרח מדינת פלורידה, ידעה שפל כלכלי ומוסרי גדול בשנות השבעים, אז הייתה מקושרת עם עסקאות סמים אפלות של המאפיה הקובנית. היום, אחרי התערבות פדרלית ושיקום תדמית מסיבי, מיאמי היא עיר נופש ותיירות מובהקת, שמשמשת גם כאתר צילומי דוגמנות פופולארי.

מצב עניינים נוכחי שכזה הופך כל עבודה במיאמי למבוקשת במיוחד. כמו במוקדי תיירות עולמיים אחרים, הרווחיות והפופולאריות של עבודות במיאמי קשורות בעיקר לנתון הבא: במיאמי מבקרים מדי שנה מעל ל-10 מליון תיירים.

מיאמי – השער לאמריקה

מיאמי היא עיר גלובלית שיש לה השפעה ישירה על ענייני העולם מעצם היותה מרכז תרבותי וכלכלי בעל חשיבות. בשל מיקומה המקשר בין צפון, דרום ומרכז אמריקה וכן קרבתה לאיים הקריביים, נחשבת מיאמי כשער לאמריקה. האוכלוסייה הדוברת ספרדית הגדולה במיאמי, מאפשרת קשר כלכלי נרחב עם אמריקה הלטינית, מה שהופך אותה ואת האזור שמסביבה, למרכז כלכלי גם בעולם ההיספאני.

במיאמי נמצא אחד הנמלים הגדולים ובעלי ההשפעה בארה"ב, נמל מיאמי. הנמל מכונה גם "בירת השיט של העולם" או "שער המשא של אמריקה", ולמעשה משמש צומת של מעבר סחורות והוא גם נמל ספינות הנופש הגדול ביותר בעולם.

לא בכדי נחשבת מיאמי לאחד היעדים הנחשקים של עבודה בארה"ב, והמון חבר'ה צעירים וגם לא מעט בעלי השכלה גבוהה מחפשים הזדמנויות עבודה במיאמי.

שלושת השפות הרשמיות בה הן אנגלית, ספרדית וקריאולית. כמו בערים אמריקאיות רבות, ניתן למצוא גם כאן אוכלוסיות מגוונות, וכמו שכבר ציינו יהודים וישראלים רבים.

חיפוש עבודה במיאמי

אם אתם בעלי אזרחות אמריקאית הנמצאים במיאמי ומחפשים עבודה תוכלו פשוט להגיע למשרד התעסוקה הנמצא בכתובת 444 SW 2nd Avenue, Room 129, Miami, FL , ופועל בימי שני עד שישי החל מהשעה שמונה בבוקר עד חמש אחר הצהריים. ניתן לחייג בכל שעות היממה לקו החם: (305) 416-2050 ולקבל מענה אדיב ומעשי כמיטב המסורת המקומית.

לא חובה להיות תושב העיר בכדי לבצע חיפוש עבודה במיאמי. לרוב רמות הסיווג יתקבלו אנשים המתאימים על פי כישוריהם. שכן, על פי הצהרתה הרשמית, מיאמי מעוניינת לספק את השירותים ברמה הגבוהה ביותר. למרות זאת, לאחר סינון על פי קריטריונים של כשירות ומקצוענות, תינתן עדיפות כלשהי לתושב העיר בעל יכולות שוות לאדם שאינו תושב העיר.

כמו כן, אחת הדרכים הנפוצות לחפש עבודה בחו"ל למי שאינו אזרח ומעוניין לעשות זאת עוד בארץ היא באמצעות לוחות הדרושים בחו"ל באתרים יעודיים. לוח הדרושים מחולק לפי איזור גיאוגרפי וניתן לאתר משרות במיאמי לרוב באמצעות חיפוש בלוח עבודות בפלורידה, או אם ניתן סינון הצעות העבודה למיאמי בלבד.

הצעות עבודה

לאור העובדה שמיאמי היא יעד תיירותי מפותח ושכלכלת מיאמי מושתתת ברובה על ענף התיירות והנופש, קיים מגוון רחב של מקומות עבודה בענף זה: החל מעבודה במלצרות במלונות, אכסניות ומסעדות בעיר, וכלה בעבודה בדיילות אוויר או קרקע באחת מחברות התעופה.

כמו כן, תחום המכירות בפלורידה משגשג כמו בשאר העולם ואחת העבודות הנפוצות במכירות היא עבודה בעגלות שהינה רווחית וכדאית. תחום מכירות נוסף וכדאי המספק לא מעט הצעות עבודה במיאמי הוא מכירת ציורי שמן מדלת לדלת.

לכל מחפשי העבודות הפחות שגרתיות ישנן משרות פופולאריות לא פחות דוגמת אופר, עבודה בהובלות, אבטחה ומנעולנות.

עבודה במיאמי אינה דורשת יותר מאנגלית בסיסית ופתיחות לאוכלוסייה הרב-תרבותית. במיאמי שטופת השמש יש אקלים טרופי, הקיץ חם ולח והחורף חמים ויבש. העונה הקרה היא מנובמבר עד מרץ. הטמפרטורה הממוצעת החודשית גבוהה יחסית, ולרוב מעל ל-14 מעלות.

מזג האוויר החמים בעיר קיצית זו הופך אותה ליעד אטרקטיבי לתיירים, כך שהצעות עבודה במיאמי במכירות עשויות להיות רווחיות במשך חודשים ארוכים יותר מאשר עבודה בערים בהם האקלים נוח פחות.