עבודה בחו"ל

עבודה במזרח הרחוק

עבודה בחו"ל > עבודה במזרח הרחוק
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
אם אתם מתכננים טיול למזרח ומחפשים עבודות בחו"ל כדאי לכם לשקול לשלב בין השניים ולהתחיל לחפש עבודה במזרח הרחוק. היו בטוחים שמצפות לכם חוויות מחדשות ומעשירות.

המזרח הרחוק למעשה מתאר את כל אזור מזרח אסיה ודרום מזרח אסיה. המדינות שנמצאות באזור זה הן בין היתר סין, סינגפור, תאילנד, הודו, יפן, קוריאה הדרומית, קוריאה הצפונית, ויאטנם, קמבודיה, נפאל, סרי לנקה ועוד ארצות ואיים שכנים.

למה לעבוד במזרח הרחוק?

נשאלת השאלה למה לבחור דווקא באפשרות של עבודה במזרח הרחוק על פני עבודה באירופה או ארה"ב, שהן יעדים פופולאריים יותר? ובכן, יש לא מעט יתרונות וסיבות שיכולות לשכנע אתכם.

אחת הסיבות קשורה להווי התרבותי, החוויות שתעברו והאנשים שתפגשו בדרך – סינים מלוכסנים, הודים חייכנים, וייטנאמיות יפהפיות ותאילנדים מקסימים. כל מדינה במזרח הרחוק טומנת בחובה סיפור מרתק משל עצמה ולמעשה היא עולם ומלואו. בכל מקום אליו תגיעו תכירו את המנהגים השונים, אורח החיים המיוחד, הניחוחות והקסם האישי ותפגשו עם תרבות זרה לחלוטין – אך מרתקת להפליא.

כמו כן, המזרח הרחוק הוא יעד מועדף לטיול תרמילאים, נופש וטיול שהרבה צעירים אחרי צבא חולמים עליו, אך לא בהכרח יכולים לממן אותו מיד לאחר השחרור. לכן, עבודה במזרח (בין אם תבחרו לעבוד בהודו, תאילנד, סין או סינגפור) תאפשר לכם עם הכסף שחסכתם להמשיך ולטייל בעוד מגוון יעדים מסביב: נפאל, טיבט, הונג-קונג, לאוס, קמבודיה, בורמה, מאלזיה, אינדונזיה - במרחקי טיסה קצרים או במעבר גבול יבשתי.

הנופים הקסומים והטבע העוצר נשימה גם הם סיבה מספיק טובה לחפש עבודה במזרח הרחוק – רכס ההימאליה, אזור הלדאק המדהים בהודו, החופים הלבנים בתאילנד, איים טרופיים, אזורי מדבר לצד ג'ונגלים פראיים – נופים שאין כמותם בשום מקום אחר ברחבי הגלובוס אכן מצדיקים טיול ארוך שמשולב עם עבודה.

אומנם לא מדובר במקום הכי מפותח בעולם, אך המזרח הרחוק מתפתח בקצב מסחרר. בנגקוק שבתאילנד לא תבייש שום עיר מערבית באירופה, הטכנולוגיה מגיעה גם לאותם איזורים נידחים שנחשבו פעם לפרימיטביים וארצות המזרח הרחוק מתפתחות במידה ניכרת המשפיעה על תושביהן ומאפשרת לעשירים שבהם לקנות מוצרים ושירותים, דבר המספק המון הצעות עבודה בעסקי העגלות עם אפשרות לרווחים נאים. יתרון נוסף בהקשר זה הוא שביחס לשכר הגבוה שניתן להרוויח מהעבודה הוצאות המחייה בהשוואה לאזורים אחרים נמוכות בהרבה.

הצעות עבודה במזרח

מבחר הצעות עבודה במזרח הרחוק הוא עצום. ניתן לעבוד בהייטק שכן, חברות היי טק מישראל מעבירות את פעילותן ואת מפעליהן להודו משום שעלויות הייצור בהודו נמוכות, ומאפשרות לתת ללקוח את אותו מוצר איכותי במחיר שישתלם לו לקנות.

כמו כן, להודו, ולמדינות מתפתחות אחרות, מגיעים לא מעט אנשי הייטק בעלי ניסיון והשכלה גבוהה בכדי לתרום מהידע שלהם להגברת הטכנולוגיה. כלומר, ההודים לומדים מאיתנו, ואילו מהנדסי והנדסאי טכנולוגיה גבוהה מישראל יכולים למצוא עבודה במזרח הרחוק באמצעות חברה בארץ בה הם עובדים או יוזמים את פעילותה.

עבודה נוספת למשל היא גיישה ביפן. מדובר במקצוע נשי ביסודו ומהותו ובמקצוע עתיק יומין. בעבודה מסוג זה נדרשת מסירוּת ועבודה קשה והשכר גבוה. הבטיחי עוד בארץ את אמינותה של החברה המעסיקה אותך, ודעי בדיוק מה מצופה ממך, מה פירוש "מארחת", ומה תרוויחי. יתרה מזו, מלצרים יכולים להרוויח שכר נאה ביפן או בסינגפור בתנאי שיש להם משמעת של ברזל, גינוני שירות לעילא ולעילא. יש לציין כי גם לרוב התשר הוא גדול. לחילופין, אם אתם יזמים באופייכם תוכלו לפתוח דוכן של אוכל מקומי או ישראלי בעצמכם.

בסין תוכלו למצוא עבודה בתור מורים לאנגלית. ראוי להדגיש כי החברה המעסיקה מורים ללימוד אנגלית בסין אפילו עורכת הכשרה לעבודה זו, בתנאי שיש לכם אנגלית מצוינת. לבעלי תעודת הוראה יש יתרון של ממש. התלמידים הם ילדים סינים חמודים שרוצים ללמוד אנגלית. מדובר בילדים מנומסים ושקדנים. כמו כן, התנאים טובים למתקבלים. אגב, הארץ הנוקשה ביותר במתן אשרות עבודה היא סין.

מהנדסים, מומחים לבניין, כלכלנים, מתרגמים, מנהלים בעלי תואר אקדמי ואחרים שיש להם תחום התמחות נחוץ, גם יכולים להשיג בקלות עבודה במזרח.

חברות שונות מעסיקות צעירים הרוצים לעבוד בחו"ל ומסייעות בהשגת האשרה. יש חברות המכשירות את העובדים במידה כזאת או אחרת למטרת עבודה במזרח הרחוק, אפילו עד ללימוד בסיסי של השפה המקומית.

כמובן שגם במדינות שונות במזרח הרחוק תוכלו למצוא הצעות עבודה בחו"ל מתחומי המכירות המוכרים כמו עבודה בעגלות. עבודות אלו הן בעיקר בערים המפותחות ביפן ובסינגפור, שם יש לא מעט תושבים עשירים ותיירים מכל העולם.