עבודה בחו"ל

עבודה במונטריאול

עבודה בחו"ל > עבודה בקנדה > עבודה במונטריאול
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

החלטתם למצוא עבודה במונטריאול ? החלטה טובה! עבודה בחו"ל במונטריאול תספק לכם עניין וחוויות של פעם בחיים! מונטריאול היא אחת הערים המרתקות ומלאות הניגודים באמריקה והיא העיר השניה בגודלה בקנדה.

קנדה נחשבת למדינה רב תרבותית אשר מתגאה בשלוש ערים מרכזיות, טורונטו ונקובר ומונטריאול. אילו הרוצים למצוא עבודה בקנדה והחליטו ללכת על מונטריאול צריכים לדעת שתושבי מונטריאול מדברים צרפתית כשפת אם, למעשה, מונטריאול היא העיר השנייה בגודלה בעולם שדוברת צרפתית אחרי פריז, ותושבי מונטריאול מחשיבים את העיר לתואמת פריז. אך אל דאגה, רוב תושבי העיר מדברים אנגלית רהוטה.

מונטריאול נחשבת למרכז עיסקי חשוב בקנדה, היא ידועה כעיר עם איכות חיים גבוהה מאוד ולכן מביאה ישראלים רבים לעבוד בה. טיסה למונטריאול נמשכת כעשר שעות בממוצע, אולם הטיסה הארוכה כדאית, אחרי שתמצאו עבודה במונטריאול תוכלו להינות מהעיר המדהימה הזו המשלבת בתוכה בצורה הרמונית תרבויות ישנות עם חדשות, צרפתית עם אנגלית, קונצרטים עם קניות ועוד ועוד.

מקומות עבודה במונטריאול

מציאת מקומות עבודה במונטריאול לצעירים זוהי משימה די פשוטה, ישנם תחומים שונים של עבודות במונטריאול שמתאימים לצעירים לפני או אחרי צבא, סטודנטים וכאלו המעוניינים לעשות כסף מהיר. תחומי העבודה מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות : עבודה במכירות ועבודה לא במכירות.

עבודה במכירות

אחד מתחומי העבודה הנפוצים במונטריאול הוא עבודה במכירות. העיר מתגאה במרכזי הקניות הגדולים והמפוארים שלה, וזה עוד אחד מהשילובים המעניינים שלה, במונטריאול ובכלל בקנדה התושבים נמצאים איפשהו בין התרבות האמריקאית לתרבות האירופאית, ותרבות הקנייה הענפה בקנדה, בהחלט עולה בקנה אחד עם תרבות הקנייה של האמריקאים.

המכירות הן מכירות בעגלות בקניונים ומכיוון שהעיר נחשבת לתיירותית מאוד, ובגלל שלקנדים יש תרבות קנייה בריאה, עבודה במונטריאול בקניונים נחשבת לעבודה משתלמת מאוד, העובד שמגיע לעבוד במכירות יעבור הכשרה קצרה בה הוא ילמד על דרכים לשיפור המכירות. בעגלות נמכרים מוצרים שונים כמו מוצרי ים המלח, צעצועים, מוצרים לאייפון ואייפוד, מוצרים לציפורניים ומיישרי שיער.

מעבר לעבודה בעגלות ניתן גם למצוא עבודה במכירה של ציורי שמן במונטריאול, אולם העבודה הזו קצת פחות נפוצה מעבודה בעגלות בעיקר בתקופת החורף המקפיא שמקשה על עבודה במכירות מדלת לדלת. 

עבודה לא במכירות

אומנם עבודה במכירות במונטריאול הוא תחום מבוקש ונפוץ אבל לא כולם אוהבים את התחום הזה, ורבים מהצעירים מחפשים ספציפית עבודות שלא יחייבו אותם לרדוף אחרי אנשים בקניונים.אחד מהתחומים שאינם קשורים למכירות ונפוץ במונטריאול הוא תחום המנעולנות.

עבודה במונטריאול במנעולנות נחשבת כעבודה ריווחית מאוד. גם כאן העובד יעבור קורס קצר שילמד אותו את רזי המקצוע. ניתן לעבוד גם בעבודות אבטחה או לעבוד כאופר, שני התחומים בללו מבוקשים במיוחד בקהילה היהודית שמעדיפה לשכור מאבטח או אופר ישראלי. אפשרות נוספת היא עבודת הדרכה במחנות קיץ, אשר כוללת עבודה עם ילדים במרחבים הפתוחים יחד עם צעירים נוספים, או עבודה במלצרות.

ישנן הצעות עבודה רבות המאפשרות לעבוד במונטריאול, אבל רגע לפני שאתם קופצים על מטוס חשוב לדאוג לדבר אחד קטן – אישור עבודה בקנדה. אומנם אין צוך בויזה לקנדה בשביל להיכנס אליה אבל מי שרוצה לעבוד בה חייב להשיג אישור עבודה. בשביל לעשות זאת יש צורך להוכיח שיש מעסיק או חברה שמוכנות להעסיק אתכם, או להוכיח השכלה או ניסיון במקצוע מסויים.לכן אם אתם רוצים למצוא עבודה במונטריאול באופן חוקי, כדאי לעבוד עם חברה ישראלית חוקית שתדאג לכם לאישורים.