עבודה בחו"ל

עבודה במדריד

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
במדריד בירת ספרד, ישנם קצת יותר מ- 3 מליון תושבים. מבחינה תרבותית, נחשבת מדריד לאחת הערים החשובות באירופה – עדות לכך היא שלושת המוזיאונים בעיר המהווים את "משולש הזהב של האומנות" (מוזיאון הפראדו, מוזיאון המלכה סופייה ומוזיאון תיסן בורנמיסה). גם מבחינת חיי הלילה נחשבת מדריד לצעירה ותוססת.

ישראלים רבים ירגישו נוח לעבוד במדריד בעיקר בגלל היחס הסובלני שיש בעיר למהגרים, 17% מאוכלוסיית מדריד מגיעה מלאומים שונים, כמו בוליביה, פרו, קולומביה, אקוודור, רומניה ומקומות נוספים. אם בחרתם למצוא עבודה במדריד המשיכו לקרוא על אפשרויות העבודה והאטרקציות שיש לה להציע.

תחומי עבודה במדריד

ישנם תחומי עבודה רבים שניתן להשתלב בהם, מלימודי אנגלית ועד עבודות בהיי-טק. בחלק מהעבודות אין דרישה לידיעת השפה באופן שוטף, ומספיק לדעת כמה משפטי מפתח בשביל להסתדר, וגם אם זה לא מספיק, השפה הספרדית נחשבת לקלה יחסית ולרוב האנשים היא מתגלגלת על הלשון כבר אחרי מספר שבועות.

ישנן הצעות עבודה במדריד שנחשבות לעבודות רציניות יותר וישנן הנחשבות לקלילות יותר. מכיוון שמגוון העבודות הוא יחסית גדול כדאי קודם לדעת מה אתם רוצים להשיג מהשהות שלכם בספרד. האם אתם מחפשים עבודה בספרד בשביל להשתקע במדינה? האם העבודה עצמה היא העיקר עבורכם או שאולי אתם רוצים למצוא עבודה בשביל להרוויח כסף, ולספוג את התרבות והאווירה של מדריד?

חשוב לדעת את הדברים הללו לפני שאתם מתחילים את החיפוש, כך תוכלו להתמקד יותר ולדעת האם כדאי לכם לנסות להיכנס לחברות ההיי-טק הישראליות או לעבוד במכירות עם חבר'ה צעירים שתוכלו אחרי העבודה להמשיך איתם לאיזה מועדון או הופעה.

תחומי עבודה במדריד לצעירים, שתוכלו למצוא גם בכל מקום אחר בחו"ל, הם בדרך כלל עבודה במכירות בקניונים, מכירת ציורי שמן, עבודות אבטחה, מכירות בפסטיבלים, עבודה בבתי קפה ובארים, עבודה בהדרכה או לימוד והוראה.

אטרקציות במדריד ובילויים לשעות הפנאי

כאמור, מדריד היא יעד תרבותי ויש בה מגוון גלריות ומוזאונים מרשימים אשר פזורים בכל מקום בעיר. שלושת המוזאונים שאסור לפספס הם כפי שהזכרנו:
מוזיאון פראדו - אשר נחשב לאטרקציה הידועה ביותר בעיר מדריד. המוזיאון מכיל את אחד מאוספי אוצרות האמנות העשירים והמפורסמים בעולם. במוזיאון מוצגות יצירות אומנות מארמונות מלכי ספרד עוד מהמאה ה-16.
מוזאון הריניה סופיה - במוזאון מוצגות עבודות של אמנים ידועים כמו פאבלו פיקאסו וסאלבדור דאלי.
מוזיאון תייסן בורנמיסה - בו תמצאו את אחד האוספים היוקרתיים של אמנות אירופאית. 

בנוסף למוזאונים, ספרד מציעה ארכיטקטורה עוצרת נשימה, כיכרות וגנים קסומים. הגנים הבוטנים המלכותיים הם בין הגנים העתיקים באירופה המציגים מינים נדירים של צמחים ולכן משמש הגן גם כמקום למחקר בתחום. כיכר מאיור היא אחת מהכיכרות המפורסמות של מדריד. בעבר נערכו בכיכר הזו הוצאות להורג, מלחמות שוורים וטקסים מפוארים. הכיכר נחשבת כמרכז העיר, ממנה יוצאות סימטאות רבות, ביום הכיכר נחשבת לשקטה אולם בלילה היא קמה לתחייה עם בארים, מסעדות ומוסיקת פלמנקו מכל עבר.

מדריד ידועה בחיי הלילה התוססים שלה, ותושבי מדריד ידועים באהבתם לבילויים, מוזיקה ומסיבות הנמשכות עד אור הבוקר. הופעות רוק של אמנים מהשורה הראשונה הם גם דבר שבשגרה במדריד. אבל כאשר אתם מוצאים עבודה במדריד ישנם שלושה דברים שבשום אופן אסור להפסיד: משחק כדורגל של ריאל, מלחמת שוורים ומופע פלמנקו, בלי שלושת אילו כאילו לא הייתם מעולם במדריד.