עבודה בחו"ל

עבודה בלוס אנג'לס

עבודה בחו"ל > עבודה בארה"ב > עבודה בלוס אנג'לס
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
לוס אנג'לס, עיר המלאכים, בירת החוף המערבי והעיר השניה בגודלה בארה"ב מצטיירת כאולפן גדול מלא בשחקנים, במאים, תסריטאים וכוכבים בתעשיית הקולנוע. מכנים אותה "בירת הבידור של העולם" היות ורובע הוליווד הנמצא בתחומה מוביל את תעשיית הקולנוע העולמית.

ריאלי יותר עבור מי שחושבים על עבודה בלוס אנג'לס לעסוק בעבודה שאיננה קשורה ישירות לתעשיית הסרטים. כמו שלא כל הצעירים שעוברים לתל אביב נעשים כוכבי רוק בן לילה, הרי המצב לא שונה גם בלוס אנג'לס מבחינת עבודה בחו"ל. רובם או לפחות חלקם הגדול, מקציפים בתל אביב חלב או ממלצרים במסעדות בנמל.

עבודות בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס מספקת לא מעט הצעות עבודה לצעיר הישראלי וישנן עבודות בלוס אנג'לס במספר תחומים, כאשר ניתן לסווג אותם לשתי קטגוריות עיקריות: עבודות הקשורות לתחום המכירות – שהן לרוב עבודות בעגלות, ועבודות שאינן.

עבודה בעגלות

כמו בערים גדולות נוספות בארצות הברית, גם בלוס אנג'לס ניתן למצוא שפע של הצעות עבודה על גבי לוח עבודה בלוס אנג'לס שסובבות סביב מכירה של מוצרים קוסמטיים ומוצרי היגיינה בדוכנים בקניונים. חברות רבות מתעדפות צעירים ישראלים עבור מכירה של מוצרי ים המלח. מוצרים פופולאריים נוספים הם מיישרי שיער, הנחשבים ללהיט בקרב בנות האוכלוסייה השחורה והאוכלוסייה ההיספאנית, שמהוות חלק נכבד מכלל האוכלוסייה בעיר. יש לקחת בחשבון שאם תבחרו בעבודה בלוס אנג'לס, עגלות בלוס אנג'לס בקניונים מהזן שמנינו יהיו עיקר הצעות העבודה שיוצעו לכם.

עבודה לא במכירות

מעבר לתחום המכירות, קיימות גם הצעות עבודה בלוס אנג'לס לא עגלות. אפשרות אחת היא עבודה כאופר. זוהי עבודה שמחייבת התמסרות כאשר רוב המועסקות בתחום הן נשים צעירות ובדרך כלל הן מועסקות לתקופה של שנה. בתקופה זו, את מתפקדת כמטפלת בילדים ולא עוסקת בעבודות הבית. ייתכן שיידרשו מכן לבשל לילדים ולדאוג לצרכיהם. יש שבוחרות בעבודה כזו בשביל לשפר את האנגלית שלהן והזדמנות לחוות את התרבות המקומית מזווית אינטימית של חיי המשפחה. הסיפוק וההנאה מעבודה זו כרוכים במשפחה שתיפול בחלקיכן. רבות מהצעירות המועסקות כאופר מדווחות על ניצול וזרות ולא תמיד נוצרים יחסים משפחתיים חמים.

אם אופר היא משרה המושכת בחורות המחפשות עבודות בלוס אנג'לס, הרי שאבטחה היא משרה המושכת בעיקר גברים. גברים הם שעירים יותר, אין להם שדיים מפותחים והם נוטים להיות מוגבלים יותר מבחינה רגשית. אפשר להסתכל עליהם כעל מכונות קינג-קונגיות ולכן, הם מתאימים לעבודה מבצעית. אך גם גולנצ'יק לשעבר יכול למצוא את האתגר של עבודה בלוס אנג'לס גדול ממידותיו. העבודה באבטחה דורשת שעות ארוכות ולא תמיד ניתן יחס אנושי ומכבד כלפי "העובדים הזרים" האלה.

תנאי עבודה והעסקה

כפי שאתם רואים, הצעות עבודה בקליפורניה, לוס אנג'לס אינן משימה קלה. רוב העבודות אינן דורשות ניסיון, הכשרה או מקצועיות, אך זהו גם יתרון. החברות שמעסיקות צעירים חושבות על הצרכים שלהם ועל המגבלות שלהם כמי שזו אחת הפעמים הראשונות שהם נוסעים לחו"ל באופן עצמאי. חברות רבות מציעות הסעות משדה התעופה, מגורים של החברה שכוללים תנאים נוחים דוגמת ספא ובריכה והסעות אל מקום העבודה.

כמו כן, עבור צעירים שהפרוטה אינה מצויה בכיסם, יש חשיבות לעניין החזר הוצאות הנסיעה ע"י החברה המעסיקה. מרבית החברות יחזירו 50% ממחיר הכרטיס לאחר שלושה חודשי עבודה בלוס אנג'לס, ואת כל מחיר הטיסה לאחר חצי שנה של עבודה בחברתם. חברות אלו, הן גם כר פורה למפגש עם צעירים אחרים שנמצאים במקום כבר תקופה. כך שאם אתם נוסעים ללוס אנג'לס, תפגשו במהרה צעירים כמוכם שמכירים כבר את חיי הלילה של העיר הגדולה ואת המקומות האטרקטיביים שאפשר לעשות בהם קניות. כדאי לחשוב על אחת ממבחר עבודות בלוס אנג'לס כעל עיסוק, שמאפשר גם מסגרת חברתית שמשלבת בין עבודה ותענוגות.