עבודה בחו"ל

עבודה בלונדון

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
לונדון היא אחת הערים היפות באירופה ובין היפות בעולם, היא מהווה מרכז תרבותי, אומנותי ועסקי, והיא נחשבת לבירה של אופנה ומוזיקה. עבודה בלונדון היא פנטזיה של צעירים ישראלים רבים המחפשים עבודה בחו"ל במיקום רווחי ואטרקטיבי.

עבודות מטעם הקהילה היהודית

צעירים ישראלים שיבחרו להגיע לעבוד בלונדון ירגישו כמעט כמו בבית. בלונדון אומנם יש 7.5 מיליון תושבים, אבל יש בה גם קהילה יהודית גדולה מאוד המונה כ-200 אלף יהודים, והיא הקהילה היהודית הגדולה ביותר בבריטניה. הקהילה נחשבת לאמידה, במיוחד בשנים האחרונות כשכמה מחבריה מופיעים דרך קבע ברשימת האנשים העשירים ביותר באנגליה.

הקהילה היהודית בלונדון מספקת לא מעט עבודות לישראלים, אם זה בתור מאבטחים או בתור אופר לילדים, ואפילו אפשר למצוא עבודה בתור מורה ללימודי עברית לילדי הקהילה. יהודים בלונדון יעדיפו להעסיק ישראלים בעבודות מסוג זה.

עיקר הקהילה הישראלית נמצאת בעיקר באזור שנקרא גולדרס גרין. ברחוב הראשי של האזור ישנם עסקים ישראלים רבים כמו מסעדות וחנויות בבעלות ישראלית. בבתי עסק יהודיים תמיד שמחים להעסיק עובדים מישראל.

עבודה חוקית בלונדון

אלו העובדים באופן חוקי באנגליה ובלונדון בפרט, זוכים לקבל תנאים טובים בהרבה מאשר מי שעובד באופן בלתי חוקי. התנאים מהם נהנים אותם עובדים הם בין היתר תנאי שכר יותר טובים ותנאים סוציאליים המעוגנים בחוק כמו ימי חופש והבראה.

ישנם סוגים שונים של אישורי עבודה; אישורי עבודה זמניים, המאפשרים לעבוד באופן חוקי לתקופה מסויימת ואישורי עבודה ארוכי טווח.

עבודה חוקית לבעלי דרכון אירופאי

ישראלים בעלי דרכון בריטי או דרכון ממדינה השייכת לאיחוד האירופי, יכולים לעבוד באופן חוקי בלונדון והם לא נדרשים להוציא כלל אישור עבודה. הם יכולים לעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד באופן חוקי וקבל את אותם תנאים שלהם זכאים תושבי המדינה בה הם עובדים.

אשרת עבודה של סטודנט

ויזת סטודנט ניתנת למי שהתקבל למוסד לימודים מוכר באנגליה ויש בידו את כל האישורים הרלוונטיים. מלבד היותה אישור רשמי ללמוד במדינה, ויזה זו מאפשרת גם עבודה למספר שעות מוגבל בשבוע. הרבה מהצעירים הישראלים מנסים להוציא את הויזה הזו כי רבים מהם חושבים שזו הדרך הפשוטה ביותר להשיג אישור עבודה, אבל התהליך אינו כזה פשוט. יש להגיע לראיון בקונסוליה שם ישאלו אתכם על הלימודים וידרשו הוכחה על כוונה של חזרה לארץ בתום הלימודים. מעבר לכך, ויזת הסטודנט אינה עסק זול, והעלות שלה נעה בין 250 ל- 500 פאונד.

אישורי עבודה נוספים

ויזות נוספות באמצעותן ניתן לעבוד באנגליה באופן חוקי הן ויזה למשקיעים, אישור למשרה מלאה וויזת עסקים. תהליך ההוצאה של כל אחת מהויזות הללו הוא שונה, אבל כל אחד מהם מחייב אישור של השגרירות הבריטית.

גם אחרי שהצלחתם לקבל אשרת עבודה באנגליה מהשגרירות, זו אינה התחנה האחרונה. כשנכנסים לאנגליה עוברים דרך פקיד מכס שנותן את החתימה הסופית על אישור העבודה, רק אם הוא חותם הצלחתם להשיג אישור עבודה שיאפשר לכם למצוא עבודה בלונדון באופן חוקי.

אטרקציות בלונדון

כאשר מתחילים עבודה באנגליה בלונדון חשוב לפנות זמן לאין ספור תחומי העניין והאטרקציות הבלתי נגמרות שיש לעיר להציע, בניהם ארמון בקינגהאם, בניין הפרלמנט והביג בן המפורסם, כנסיית ווסטמינסטר בה התחתנו הנסיך צ'ראלס והנסיכה דיאנה, גלריית טייט המציגה אוסף אומנות מבין הגדולים בממלכה, רחוב אוקספורד היוקרתי, הסוהו, הייד פארק, מוזיאון מדאם טוסו, השווקים הצבעוניים, הרחובות ההומים והרשימה עוד ארוכה. אין ספק, עבודה בלונדון מאפשרת מעבר לרווח הכספי, הנאה מכל התרבות העשירה בלונדון.