עבודה בחו"ל

עבודה בטורונטו

עבודה בחו"ל > עבודה בקנדה > עבודה בטורונטו
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

עבודה בטורונטו משלבת בין אווירה מיוחדת של איכות חיים, אוכלוסיה לבבית, וחיי חברה מגוונים, רוצים למצוא עבודה בחו"ל? נסו את טורונטו. טורונטו היא העיר הגדולה ביותר בקנדה עם 5 מיליון תושבים בעיר ובסביבתה. השם טורונטו הגיע מהמילה מקום מפגש, ואכן טורונטו מהווה כור היתוך של לאומים ותרבויות שונות. אולם, בנושא הזה קנדה שונה מאוד מארצות הברית.

קנדה, לעומת ארה"ב, מעודדת שמירה על היופי שבמיזוג התרבויות השונות והייחודיות של העמים השונים. שמירת הייחודיות מביאה בעיני רבים לחיים בהרמוניה מסויימת, ולהרבה פחות מתחים בין הלאומים השונים. כל זה תקף אפילו יותר לגבי טורונטו שנבחרה על ידי האו"ם, בעקבות הגוון האתני שבה, לעיר הרב תרבותית מספר אחת בעולם.

עבודה בקנדה, טורונטו

טורונטו מתפקדת כמרכז העסקי והכלכלי החשוב ביותר בקנדה, שכן כשישית ממקומות עבודה בקנדה נמצאים בעיר טורונטו. העיר גם נחשבת כמרכז אקדמאי מהותי, ישנן מספר אוניברסיטאות גדולות בטורונטו וסטודנטים מקנדה ומכל העולם מגיעים ללמוד בהן. באוניברסיטאות הללו ניתן למצוא גם צעירים ישראלים רבים, שמגיעים ללימודי תואר ראשון או שני ומחפשים אפשרויות עבודה בטורונטו במהלך התואר.

ישראלים בטורונטו

כפי שצויין קודם לכן, עבודה בקנדה, במיוחד בטורונטו, מציעה יתרונות רבים. קודם כל, רווחים בדולר קנדי, רמת חיים גבוהה, אוכלוסיה נעימה ותרבות שופעת. מסיבה זו, ישראלים רבים, גם בעלי משפחות, עם השכלה וניסיון מקצועי, מחפשים אפשרויות עבודה בטורונטו, ואף יותר מכך, רבים מהם מחפשים אפשרות להגר לקנדה.

למה דווקא קנדה? קנדה במובנים רבים דומה לארצות הברית, אבל בכל זאת יש הבדל אחד מאוד משמעותי, קנדה היא מדינה המאפשרת הגירה באופן חוקי. כמעט כל אחד יכול להגר לקנדה, וקנדה, במיוחד טורונטו, סובלנית מאוד לכל מהגריה.

בטורונטו נמצאת הקהילה היהודית הגדולה ביותר בקנדה כך שניתן למצוא באיזורים מסויימים של הקהילה המון מסעדות יהודיות ובתי כנסת. בתוך הקהילה היהודית יש קהילה של כ- 50 אלף ישראלים בטורונטו. הקהילה היהודית משכילה ומפוארת, אבל בניגוד להרבה קהילות במדינות אחרות כיום, היא אינה חוששת מאנטישמיות, מציגה סממנים יהודים וישראלים, שומרת על השפה העברית והחינוך היהודי, יש לקהילה עיתון משלה, חוגים ומסעדות. לכן, ישראלים רבים שבאים בשביל עבודה בטורונטו ירגישו בנוח בעיר הזו.

הצעות עבודה בטורונטו

ישנם סוגים שונים של הצעות עבודה בטורונטו. חשוב קודם כל לדעת באיזה תחום אנו מחפשים עבודה, האם אנו מחפשים עבודה זמנית או שמא אנו מעוניינים למצוא עבודה רצינית או עבודה שתאפשר לנו גם להגר למדינה. אם אנו מחפשים עבודה זמנית ישנן הצעות שונות. תחומי עבודה זמנית מובילים הם מכירות, בעיקר בעגלות, ומנעולנות. בשני התחומים לרוב ניתנת גם הכשרה קצרה. אם אנו מחפשים עבודה שדורשת השכלה וניסיון תעסוקתי, הדבר קצת יותר מסובך. בגלל כמות המהגרים ממדינות שונות, ישנה בקנדה דרישה לניסיון תעסוקתי קנדי בלבד, וקשה להשיג עבודה בקנדה בלי הניסיון הזה.

רבים מעבירים תקופה קצרה בהתנדבות בתחום העבודה שלהם על מנת לצבור את הניסיון הקנדי, וזה כדאי. לדוגמא, בקנדה יש מחסור של כח אדם בתחום הרפואה והסיעוד, בעיקר מחסור של אחים ואחיות מוסמכים. בשביל למצוא עבודה בטורונטו במקצוע הזה, נדרשת ויזת הגירה והכרה בלימודים ובניסיון. תקופה קצרה של התנדבות תאפשר לכם להגיע לעבודה טובה - אחות בקנדה יכולה בקלות לפרנס את כל משפחתה, שבוע עבודה של אח/ות הוא בסך הכול 38 שעות, וכל שעה מעבר לכך נחשבת כשעה נוספת עליה מקבלים 150%.