עבודה בחו"ל

עבודה בונקובר

עבודה בחו"ל > עבודה בקנדה > עבודה בונקובר
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

אם מצאתם עבודה בונקובר אתם מסודרים. בכל שנה, באופן קבוע, ונקובר נבחרת לאחת משלוש הערים שהכי טוב לחיות בהן בעולם, אז אם כבר למצוא עבודה בחו"ל, לכו על ונקובר. ונקובר היא עיר הנמצאת בקולומביה הבריטית שבקנדה, היא גם אחת משלוש הערים הכי גדולות בקנדה. ונקובר נחשבת לאחת הערים היפות בעולם, העיר מוקפת מים מ-3 כיוונים שונים (צפון, מערב ודרום), מסביבה מפרצים וחופים מדהימים, והרים המתנשאים גבוה.

קנדה היא מדינה עם אקלים מקפיא במקומות רבים, אולם ונקובר היא יוצאת דופן מהבחינה הזו, מזג האויר בה מתון ביחס למזג האויר הקנדי, וזו גם אחת הסיבות למה רבים מהצעירים הישראלים שמחפשים עבודה בקנדה בוחרים בונקובר.

הנופים המרהיבים ושפע האטרקציות מושכים לעיר תיירים רבים, בין האטרקציות ניתן למצוא שווקים מיוחדים, רובע האומנות בגאסטון, עולם המדע, הרובע הסיני, ניתן לעלות על ספינת תענוגות לכיוון אלסקה, לבקר בסטנלי פארק, לרכב במסלולי האופניים הרבים המצויים בעיר (170 ק"מ של מסלולים), לשוטט בגלריות ומוזאונים ולקחת חלק בחיי הלילה הסוערים. מעבר לאטרקציות מי שיבחר למצוא עבודה בונקובר, יהנה מחיים בתוך קהילה מגוונת מבחינה אתנית, מה שתורם לאוירה המיוחדת בעיר. 

עבודה בונקובר, היסטוריה וכלכלה

ידיעת ההיסטוריה של העיר ונקובר אינה קריטית למציאת עבודה בונקובר, אבל ההיסטוריה של העיר בהחלט מעניינת. ממצאים ארכאולוגים מצביעים על כך שלפני 9000 שנה בני אדם כבר התישבו באיזור. ונקובר החלה לגדול באמצע המאה ה-19 כתוצאה מהגירה מארה"ב שבאה בעקבות הבהלה לזהב, אולם כשהבהלה הסתיימה רבים עזבו את העיר.

לאחר העזיבה הגדולה עסקי המנסרות ותעשיית העץ הפכו לגרעין התפתחותה של העיר. המנסרות היו הבסיס הכלכלי של העיר עד שהגיע מסילת הברזל שעזרה מאוד להתקדמות ובניית העיר והפכה אותה למרכז עסקי חשוב.

גם כיום ונקובר נחשבת למרכז עסקי חשוב עם נמל גדול ומגוון, ונקובר היא מרכז התעשייתי הגדול בקנדה. הכלכלה המסורתית בעיר נשענת על משאביה הכוללים דיג מכרות וחקלאות. מי שרוצה למצוא עבודה בונקובר יכול לנסות ולחפש גם בתחומים אילו, אומנם בחלקם הכסף לא גדולאבל בלי שום ספק עבודות אילו יאפשרו חוויה משמעותית וניסיון עבודה שונה.

עבודות בונקובר

ובכן אם כבר החלטתם לחפש עבודות בונקובר, במה אפשר לעבוד? תתפלאו לשמוע אבל דווקא ונקובר מלאה באפשרויות עבודה מגוונות, מעבר להצעות עבודה הרגילות לצעירים כמו עבודה בקנדה במכירות, עבודה כמאבטחים ועבודה כאופר אצל משפחות יהודיות.

ונקובר למי שלא יודע נקראת בפי רבים "צפון הוליווד" וזאת בשל העובדה שבשנים האחרונות מופקים בה כ-10% מהסרטים של הוליווד, וגם סדרות טלוויזיה רבות, בעיקר בגלל הנופים המגוונים שיש באיזור, השער של המטבע הקנדי שמפחית עלויות, ואיזור הזמן הזהה ללוס אנג'לס.

את החלום לעבוד בהווליווד לוס אנג'לס אפשר להעביר להוליווד ונקובר, שם ישנו סיכוי רב יותר לקחת חלק בתעשיית הסרטים. מעבר לכך לעיר יש סצנת מוזיקה חשובה מאוד, העיר היא מרכז חשוב להתפתחות מוזיקה בז'אנרים שונים וגם בתעשיה הזו ישנה אפשרות לנסות ולהתברג.

במהלך השנים האחרונות חיי הלילה בונקובר הפכו להיות מגוונים מאוד, הופעות חיות, ברים מעוצבים, לאונג'ים, מבשלות בירה, ברים רומנטים, מועדונים פסיכודלים, פאבים שקטים מועדוני ריקודים, כל מי שירצה לבלות יוכל למצוא בילוי לילי שמתאים לו, ומגוון אפשרויות הבילוי הללו מספק גם אפשרויות עבודה בונקובר לאילו שסצינת חיי הלילה מושכת אותם גם מבחינת עבודה.