עבודה בחו"ל

עבודה בהולנד

עבודה בחו"ל > עבודה באירופה > עבודה בהולנד
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
הולנד היא מדינה פתוחה וסובלנית וכך גם האווירה השוררת בה. זה בא לידי ביטוי בצורה מובהקת כאשר פוגשים בתושביה. תושבי הולנד אדיבים, מנומסים, סבלניים, סובלניים ונעימים. כמו כן, בהולנד אוכלוסייה רב-גונית, עובדה התורמת גם היא לתחושת הפתיחות המדהימה והייחודית וכן, לתרבות הססגונית והליברלית שבה.

ראשית, נרגיע את כל אלו החוששים לחפש עבודה בהולנד מפאת מחסום השפה – בהולנד אומנם השפות הרשמיות הן הולנדית ופריזית, אך התושבים המקומיים בקיאים בשפה האנגלית.

יתרונות עבודה בהולנד

אחד היתרונות לעבודה בהולנד קשור לרמת החיים במדינה, שהיא בין הגבוהות באירופה. הכלכלה של הולנד משגשגת והתעשייה בה מפותחת – כל אלה מעידים על אבטלה נמוכה, תרבות צריכה תוססת ומאפשרים תנאי עבודה מצויינים.

כמו כן, הולנד היא יעד תיירותי נחשק, והתיירות הרבה עם תרבות הצריכה המפותחת למעשה הופכים אותה ליעד השקעה בטוח לאותן חברות ישראליות בעלות עגלות בחו"ל, המספקות מגוון הצעות עבודה בהולנד באיזורים שונים במדינה. הדבר גם בא לידי ביטוי בשכר הגבוה לו זוכים העובדים ובעמלות השמנות שהם מקבלים בעבור כל מכירה.

יתרונות לעבודה בהולנד הם לאו דווקא בפן העסקי, לצד העבודה ניתן לשלב שלל פעילויות בילוי והנאה המעניקים חוויה אדירה ותחושת סיפוק עילאית מהעבודה. לאחר יום עבודה מעייף או במהלך ימי החופש מהעבודה ניתן לסייר ברחובות המעניינים של הולנד, לבקר בפסטיבלים המלהיבים, בשווקים ובירידים הרבים, להנות מתרבות עשירה וחיי לילה תוססים – בהולנד לא חסרה פעילות לשעות הפנאי.

חיפוש עבודה

את הליך חיפוש עבודה מומלץ להתחיל ברשת ע"י גלישה באתרים העוסקים בעבודה בחו"ל. משיטוט באתרים אלו ניתן להבין שקיימות מספר אפשרויות למציאת העבודה. יהיו אתרים בהם תדרשו להשאיר פרטים ולאחר זמן מה אחד מנציגי האתר יצור איתכם קשר בכדי לאמת את הפרטים ולסייע לכם במציאת עבודה. דרך נוספת היא ע"י פנייה ישירה לנציגי החברות המפרסמות באמצעות המייל, הטלפון או טופס הצור קשר.

בהקשר זה, יש לציין כי ישנן חברות שידרשו מעין ראיון בארץ על מנת לוודא התאמה לתפקיד ולחברה. במהלך החיפוש חשוב לבדוק כל מה שרק ניתן על החברה המעסיקה, על אופן השגת אישור העבודה ועל אופי העבודה כדי להבין במדויק לקראת מה הולכים ולוודא שזה אכן מתאים לנתונים האישיים. דרך יעילה לבצע זאת היא באמצעות המלצות של עובדים לשעבר.

תחומי עבודה

עבודות בהולנד מתחלקות לשני סוגים, כאלה המתמקדות בתחום המכירות וכאלה שלא, ועל כך נפרט בהרחבה.

עבודה בהולנד במכירות

עבודה במכירות בהולנד מסוג אחד עשויה להיות עבודה בקניונים בה מוכרים מוצרים שונים בדוכני עגלות. ישנן חברות ישראליות רבות המשווקות בעגלות את מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה ואיפור, צעצועים וכד'. בעבודה זו נדרש מהעובדים לעמוד שעות מרובות במהלך העבודה ולפנות לעוברים ולשבים כדי לשכנעם לרכוש את המוצרים השונים. לרוב, בעבודה זו ניתנת הכשרה לעובדים ע"י אנשי שיווק ומכירות וכן, השכר בעבודה זו מתגמל מאוד עקב שיטת העמלות.

עבודה בהולנד במכירות, המניבה גם היא רווחים נאים, היא מכירת ציורי שמן. עבודה זו מתבצעת בצוותים המסתובבים בשכונות יוקרה ועוברים בין הבתים (או בבתי עסק) מדלת לדלת, ומוכרים ציורי שמן לבעלי הבית. בשלב זה, חשוב להדגיש כי ברוב המקרים, התנאים המוצעים בחברות המספקות עבודות בהולנד במכירות הם נאותים. כלומר, לרוב, החברות מציעות מגורים מסובסדים בדירות מאובזרות בריהוט מלא, חדרי שינה מפנקים, רכב, בונוסים למצטיינים וכדומה.

עבודה לא במכירות

מלבד עבודות במכירות, ישנן הצעות עבודה בהולנד לא מכירות. מי שמעוניין להגיע להולנד ולחוות את הנופים הציוריים, להנות מהרוגע והפסטורליות שלה, יכול לעבוד בחווה הולנדית או בבתי הארחה לנוער כאשר השכר אינו גבוה אך העבודה לא תחרותית ונעשית באזורים יותר כפריים.

בעלי ניסיון והשכלה מתאימים יכולים למצוא עבודות משרדיות שונות בכל תחום. יחד עם זאת, עבודה מסוג זה, בעיקר במשרדים רשמיים, מצריכה שליטה מעולה בשפה המקומית.

כמו כן, עבודה לישראלים בהולנד לא במכירות מוצעת בעוד מספר תחומים ממוקדים כמו אבטחה, הובלות, שרברבות, הדרכה, וטיפול בילדים (אופר). בנוסף, כפי שהוזכר לעיל, התיירות בהולנד גואה ועל כן, קיימות משרות עבודה רבות בענף התיירות דוגמת מלצרות, מלונאות וכדומה.