עבודה בחו"ל

עבודה בהודו

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

כל עבודה בהודו היא הרבה מעבר לג'וב. עבודות בהודו הן מסע והיכרות עם ארץ מיוחדת. לפניכם מידע אודות עבודה בחו"ל בהודו הכולל רקע על העבודה בהודו ואת מבחר העבודות בהודו.

טרם ההחלטה לבחור באחת ממבחר עבודות בחו"ל בהודו יש לדעת קצת פרטים על המדינה. בניו דלהי הבירה כעשרה מיליון תושבים. בהודו כולה יותר ממיליארד נפש, רובם הגדול ממוצא הודו-איראני וכעשירית מוסלמים. הודו היא ארץ ענקית, שהרי ההימלאיה, סין ונפאל קבעו את גבולה הצפוני, ולדרומה האוקיינוס ההודי. גשמים יורדים בה בחודשי הקיץ, ממאי ועד ספטמבר, והחום אז מורגש: כשלושים מעלות בניו דלהי ובמַדרַס. עוד על עבודה בהודו לפניכם.

עבודה בהודו: מידע

לפני הכול, מספר נתונים חשובים ומידע מועיל שיש לדעת טרם בחירה באחת ממבחר עבודות בהודו. תוחלת החיים בה היא מן הנמוכות בעולם (63 שנה), תמותת התינוקות בה היא מן הגבוהות. קרוב לחצי מתושביה אינם יודעים קרוא וכתוב כאשר רוב הנשים אינן יודעות קרוא וכתוב. שפתם היא הינדית אך גם האנגלית היא שפה רשמית. יש להודו צבא גדול עם רבע מיליון חיילים.

יתרה מכך, על מנת להבין טוב יותר את ההודים במהלך עבודה בהודו יש לדעת במה הם מאמינים. עוד לפני הספירה, עת שבאירופה הגו סוקרטס, אפלטון ואריסטו את דעותיהם שיסדו את החשיבה המערבית, התבודדו להם כמה הוגי דעות ביער בהודו. אחד מהם, שמו היה כנראה סידהרתא גואטמה, הוא הבודהא. לתפיסותיו של בודהא השפעה ניכרת על הנוף האנושי בהודו ועל תרבותה עד היום.

יסודן של הפילוסופיות ההודיות, ההינדואיזם והבודהיזם, הוא ההכרה כי הטבע משתנה, הקיום הוא מחזורי, הכול ארעי. האדם סובל מטבעו, וכדי שלא יסבול, עליו לא להיצמד לדברים. אי ההיצמדות (לעצמך ולאחרים) היא המשחררת מן הסבל. מלבד זה, על האדם לעשות כל דבר מכל הלב ומתוך כוונה טובה, ולא לשם תועלתו, כלומר בלי אינטרסים. על האדם להשקיט את מוחו הנרעש והטרוד בכל כך הרבה מחשבות מתוך תרגול ובחירות טובות. היינו, מחשבות טובות – אירועים טובים. ברגע קיבלתם את תמצית אמונתם. אם אתם רוצים לדעת איך עושים מדיטציה, או עוד על עבודות בהודו ואתם מוכנים לעזוב את הכול ולנסוע לזמן ארוך דעו כי מחויבות היא מילת מפתח בפילוסופיה ההודית.

משרות עבודה בהודו

קיים מגוון רחב של משרות עבודה בהודו. בהודו המתפתחת דרושים חקלאים ואגרונומים להקמת חוות חקלאיות ולניהולן וכן, כדי ללמד מקומיים לעבור מחקלאות ידנית, בה אוספים גבעול אחר גבעול, לחקלאות אוטומטית שעושה שימוש במכשירים המודרניים. לשם עבודות בהודו מסוג זה דרוש ידע, אנגלית טובה וכן, כמה ניבים הודיים לא יזיקו. כמו כן, נדרשת גישה להוראה עם סבלנות ושקט פנימי.

יתר על כן, תמצאו עבודה בהודו בענף ההיי טק שכן, הודו מארחת תעשיות היי טק שעברו להשתכן בה כדי לצמצם עלויות. תוכלו לעבוד בענף זה אם אתם טובים, צעירים ובעלי ניסיון של לפחות שנתיים. כמו כן, תוכלו למצוא עבודות בהודו בענף זה גם אם אתם כבר עובדים בחברת טכנולוגיה בישראל שמעתיקה את פעילותה להודו. בנוסף, נדרשים מנהלי פיתוח/מוצר/פרויקטים/תפעול/תוכנה.

פרט לכך, הודו מפתחת שווקים, ולעיתים דרושים בה מנהלים לפיתוח מערכי שיווק, לניהול צוותי מכירות ולהדרכה בתחום זה. כמו כן, הודו היא תעשיינית גדולה של בדים, בגדים, תכשיטים ועוד ולעיתים דרושים ישראלים לתעשייה זו. מעבר לכך, מנהלי כספים בעלי ניסיון בינוני יכולים למצוא עבודה בהודו. נוסף על כך, הודו זקוקה לבעלי מקצועות הבנייה ודרושים גם מומחים לאנרגיה סולארית וכל סוגי התשתיות כמו כבישים, גשרים וכד'. עבודות בהודו נוספות יכולות להיות גם הדרכות טיולים.

ולסיום, אם יש לכם העוז, בשלו אוכל טוב ומכרו אותו לתיירים. בכל מקרה, בעת ביקורכם לעניין טיול או עבודה בהודו, נסו למתן את שפת הגוף שלכם ולעדן אותה, ולהוריד את הווליום בשבעים אחוז בערך. השתדלו להיות אדיבים וטובים אל האחר ולא מתוך ראיית הרווח המיידי הכרוך באחת ממבחר עבודות בהודו.