עבודה בחו"ל

עבודה בהובלות בחו"ל

עבודה בחו"ל > עבודות בחו"ל > עבודה בהובלות
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

מובינג בחו"ל נחשב לתחום עבודה מוכר ומשתלם אך מהי בדיוק עבודה בהובלות בחו"ל? במאמר שלפניכם כל המידע הדרוש לעבודה בהובלות בחו"ל והשוואה לתחום עבודה בחו"ל במכירות. מאמר זה מיועד בעיקר לכל המתעניינים אשר רוצים גם לפתח שרירים באמצעות עבודות בחו"ל באבטחה – מומלץ שתקראו את המאמר הבא העוסק בנושא עבודה בהובלות בחו"ל בעיון רב!

עבודה בהובלות בחו"ל, הקדמה

בשלב זה נעסוק במעט סיבות ורקע לנושא עבודה בהובלות בחו"ל. כמעט שלושה רבעים מהעבודות המוצעות לצעירים ישראלים בחו"ל נוגעות לתחומי המכירה. אלו עבודות זמינות ומשתלמות מאוד, אך אינן מתאימות לכל האנשים. ביישנים קיצוניים, למשל, עלולים להסמיק רק מהמחשבה על שיחה עם זרים בקניון, ואנשים עם בעיית היפראקטיביות עלולים להשתגע מעמידה בתוך קניון סגור למשך 12 שעות.

עבור אותם אנשים קיימים תחומים נוספים של עבודה בחו"ל, המצריכים תכונות אחרות מאלו של עבודות מכירה. אחת המשרות הנפוצות מסוג זה היא עבודה בהובלות בחו"ל (מובינג, אם לנקוט במונח הלועזי). מרבית המשרות מסוג זה ממוקמות בארה"ב, כיוון שבמדינה בת למעלה מ- 306 מיליון תושבים, מעבר דירה הוא עסק שגרתי למדי. הביקוש הגבוה לחוברות הובלה, בתוספת העובדה כי באופן מסורתי משתייך התחום לעובדים שאינם אמריקאים, עבודה בחו"ל בהובלות היא עניין נפוץ למדי.

בניגוד לעבודה בעגלות או בציורי שמן, עבודה בחו"ל בהובלות נעשית בד"כ במסגרת חברה מקומית, ואינה שייכת בהכרח לישראלים. יש ישראלים שאחרי שנים של עבודה בחו"ל בהובלות פתחו חברה משלהם, אולם מרבית החברות להובלות בחו"ל שייכות למקומיים. חברה עבודה בהובלות בחו"ל מספקת לעובדים משאית וציוד הובלה מתאים, נותנת להם כתובות של אנשים שצריכים הובלה ומחלקת את העובדים לצוותים, הכוללים בד"כ לפחות שני אנשים.

הצעת עבודה בהובלות בחו"ל

כאמור, הצעת עבודה בהובלות בחו"ל מתרכזת בעיקר בארה"ב. בשל גודלה העצום של המדינה הובלות יכולות לאורך גם כמה ימים, ולכן יש חברות מיוחדות שעוסקות בעבודה בהובלות לטווח ארוך (long distance). עבודה בהובלות לטווח ארוך כוללת בד"כ כמה נסיעות בחודש, כשכל אחת מהן אורכת עד מספר ימים. בד"כ ישנים העובדים במשאית עצמה, או במוטל דרכים בדרך, ובמשך שעות היום הם נוהגים ומתחלפים לסירוגין עד שמגיעים אל היעד. בד"כ עבודה בחו"ל בהובלות למרחקים ארוכים חביבה יותר על הישראלים משתי סיבות והן שמדובר לרוב במשכורת גבוהה יותר, ובעבודה מאתגרת יותר.

עבודה בהובלות בחו"ל היא אחת העבודות היחידות שלא רק מאפשרת לעובדים לגור בארה"ב, אלא גם להכיר אותה לעומק ולתור אותה לאורכה ולרוחבה. עם זאת, זוהי עבודה קשה למדי ולפרקים אף עלולה לשעמם. אם אין לכם פרטנר טוב בתא הנהג, אתם עלולים למצוא את עצמם נוהגים בשתיקה במשך רוב שעות היממה. כמו כן, עבודה בהובלות למרחקים אורכים אינה מאפשרת היקשרות למקום, כיוון שהיא כרוכה בנדודים תמידיים.

יש יתרון ברור למסגרת של עבודה בהובלות בחו"ל למרחקים קצרים (short distance). במהלך עבודה זו יש ימי עבודה תחומים ומסודרים כמו בעבודה רגילה, ואין עבודה בלילות. גם אם ימי העבודה ארוכים, בסופו של דבר מגיעים לאותו בית קבוע ואותו פאב שכונתי. עם זאת, עבודה בחו"ל בהובלות למרחקים קצרים כוללת גם כמה חסרונות. היא נחשבת למכניסה פחות ולקשה יותר מבחינה פיזית.

ההכרעה בין עבודה בהובלות לטווח קצר או ארוך תלויה בהעדפות של כל עובד. עוד ניגוד בולט בין עבודה במכירות לבין עבודה בחו"ל בהובלות היא המשכורת, שאינה משתנה מדי חודש ע"פ העמלות אלא נותרת קבועה. עם זאת, יש כמה אלמנטים שיכולים לגרום לעבודה בהובלות בחו"ל להיות משתלמת יותר. טיפים מלקוחות מרוצים, בונוסים על הגדלת ראש וביצוע תפקידים נוספים בעבודה ושעות רבות של נהיגה יגרמו לכם להרוויח לא מעט כסף במסגרת עבודה בהובלות בחו"ל.