עבודה בחו"ל

עבודה בהדרכה בחו"ל

עבודה בחו"ל > עבודות בחו"ל > עבודה בהדרכה
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

רוצים עבודה עם ראש גדול אבל גם מתים להגיע לחו"ל? עבודה בהדרכה בחו"ל מתאימה במיוחד לכם! כל שרציתם לדעת על עבודה בחו"ל בהדרכה כולל מה נדרש בעבודה בהדרכה בחו"ל ועוד. עבודות בחו"ל בהדרכה יאפשרו לכם להשפיע על צעירים מחו"ל ולהכיר להם את ישראל, להפגין את הכישורים המתודיים שרכשתם בצבא או בצופים ויקרבו אתכם בכמה אלפי קילומטרים ליעד הטיול הנכסף. עבודה בהדרכה בחו"ל היא חוויה אמיתית, שתלווה אתכם הרבה אחרי שהמשימה תסתיים.

עבודה בהדרכה בחו"ל לצעירים

הצעת עבודה בהדרכה בחו"ל מתמקדות בעיקר במחנות קיץ ועל כך נפרט. צעירים רבים שמשתחררים מהצבא או משירות לאומי ניצבים בפני פרשת דרכים. מחד, הם מעוניינים בעבודה משמעותית, כזו שתאפשר להם לבטא את מלוא כישוריהם ולעשות משהו בעל ערך. מאידך, עבודות כאלו הן לרוב רווחיות הרבה פחות מעבודות אחרות כמו מלצרות או מכירות. כיוון שהנוהג כיום הוא לטוס לטיול של אחרי צבא, הרבה חבר'ה מוותרים על חלום העשייה ובוחרים לחסוך כסף כדי להגיע לחו"ל.

יש כמה סוגים של עבודה בחו"ל בהדרכה, ורובם ממוקמים בארה"ב. רבות מהמדינות בארה"ב ידועות בקהילות היהודיות הגדולות שמתגוררות בהן, שרובן משתדלות לשמור על צביון יהודי ועל זיקה חזקה לישראל. חלק הארי של עבודה בהדרכה בחו"ל היא עבודה במסגרת מפעלי הקיץ של הקהילות היהודיות בארה"ב. באתרים רבים ברחבי ארה"ב (ובמידה פחותה גם באירופה) מתקיימות בעונת הקיץ קייטנות מיוחדות לילדי הקהילה. משך התקופה של עבודה בחו"ל בהדרכה היא כמשך תקופת המחנה, כחודש וחצי או מעט פחות, בתוספת שבוע לארגונים של לפני המחנה ואחריו.

עבודה בחו"ל בהדרכה במסגרת מחנות קיץ כרוכה בד"כ במעקב של 24 שעות ביממה אחרי הקבוצה (בחלק מהמחנות המדריכים ישנים עם החניכים, באחרים לא). כיוון שמדובר לעיתים בילדים שזו הפעם הראשונה שהם שוהים מחוץ לבית בזמן ארוך כ"כ, עבודה בהדרכה במחנות קיץ מצריכה הרבה אמפתיה וסבלנות, גם לילדים שבוכים ב- 12 בלילה שהם מתגעגעים לאימא. כמו כן, עבודה בהדרכה בחו"ל כוללת הפעלות שנערכות במשך היום, החל מארגון תחרות משיכות חבל וכלה בארגון יום יצירה.

עבודות בהדרכה בחו"ל

סוג דומה למדי של עבודה בהדרכה בחו"ל קיים במסגרת בי"ס קיץ, מה שנקרא באנגלית סאמר סקול. בניגוד למחנות קיץ, סאמר סקול נפוץ באירופה לא פחות באשר בארה"ב. מבחינת ליווי קבוצתי וארגון פעילויות, הסאמר סקול דומה למדי למחנות הקיץ הרגילים, אך בנוסף יש לו מטרה לימודית שהיא שיפור אנגלית לנוער שבא למחנה. כך, בנוסף לכישורים הנדרשים בכל עבודה בהדרכה בחו"ל, נדרשים המדריכים גם להפגין אנגלית מצוינת, אף שלרוב הם אחראים רק על הפעילות החברתית ולא על השיעורים הפורמאליים.

ישנן כמה מסגרות שמציעות עבודות בהדרכה בחו"ל, חלקן זרות אך רובן ישראליות. בין המעסיקים הבולטים ניתן למנות את הסוכנות היהודית ואת אגף הסאמר סקול של חברת דיזנהויז. מבחני המיון לכל עבודה בהדרכה בחו"ל מעט שונים, אולם כמעט תמיד הם יכללו מבדק קצר של רמת האנגלית, אם בשיחה ואם בחיבור, בדיקת רקע קודם בהדרכה והעברת פעילות כלשהי לקבוצה.

מבחינת הכנסה, עבודה בהדרכה ממוקמת באמצע הסקאלה. המשכורת הבסיסית נמוכה מזו של עובד מכירות מצטיין בחו"ל, אולם גבוהה מהנהוג בארץ ומעבודות אחרות בחו"ל. בנוסף למשכורת הבסיס, יש בד"כ טיפים שמגיעים מההורים שמגיעים לקחת את ילדיהם בסוף המחנה, וכיוון שמדובר באוכלוסיה מבוססת למדי הסכום המצטבר עשוי להיות נאה ביותר. עוד יתרון גדול של עבודה בהדרכה בחו"ל הוא אישור העבודה שניתן למדריכים באופן אוטומטי, ומאפשר להם להישאר אח"כ לטיול באותה מדינה.