עבודה בחו"ל

עבודה בדרום אמריקה

עבודה בחו"ל > עבודה בדרום אמריקה
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

חולמים לטייל ולעבוד בדרום אמריקה? רוצים לדעת עוד על עבודות באמריקה הדרומית שיסייעו לכם לממן את הטיול? קיראו כאן על עבודה בדרום אמריקה - אחד היעדים האדירים של עבודה בחו"ל!

יבשת אמריקה הדרומית, הקטנה במעט מאמריקה הצפונית, אוחזת בשני קצוות של אקלים. מעברו הדרומי של קו המשווה מצוי רוב שטחה של דרום אמריקה. קצהַ הדרומי נושק לקוטב הדרומי המושלג. מצד הים הקריבי שוכנות בה המדינות קולומביה, ונצואלה, גַיאֶנָה, סורינאם וגיאנה הצרפתית. בחלקה הדרומי של היבשת שוכנות צ'ילה, ארגנטינה, אורוגוואי וברזיל, והמדינות האינדיאניות, פרו, בוליביה ואקוודור. המדינה הגדולה והמאוכלסת ביותר היא ברזיל.

מעבר לחופים פרושים כמה איים השייכים למדינות הנ"ל ומקצתם לארצות אחרות. למשל, איי פוקלנד שייכים לבריטניה וגיאנה הצרפתית לצרפת כמובן. במדינות המונחות לאורכו של הגלובוס תמצאו מזג אוויר דו קוטבי. כלומר, ממטרים קלים או כבדים, חמים או קרים, הרים וגבעות, יערות ומדבריות. בארגנטינה ובצ'ילה חם אימים בצפון, וקר אימים בדרום. לפניכם יתר המידע הדרוש בנושא עבודה בדרום אמריקה, היבשת המיוחדת. 

עבודה לצעירים בדרום אמריקה

לפני שאתם מתחילים לחפש הצעות עבודה לצעירים בדרום אמריקה, כדאי ללמוד מעט על הסגנון הלטיני של המדינה. אמריקה הדרומית מחולקת ל- 12 מדינות ו- 3 טריטוריות. את מדינות דרום אמריקה מאפיינים מאוד סממנים מהתרבות הלטינית ומסורות אינדיאניות ואפריקאיות. ילידי המקום הם למעשה האינדיאנים, ילידי אמריקה לפני הגעתם של המתיישבים האירופאיים. ראשוני המתיישבים ביבשת באו מספרד, ומגלה היבשת, קולומבוס, בא מפורטוגל, כך סוברים. הדת השולטת כיום היא הנצרות והשפה המדוברת ביבשת היא ספרדית.

מדינות דרום אמריקה אינן מתקדמות מאוד מבחינה טכנולוגית - ישנם אפילו תושבים רבים שאין להם טלפון קווי שלא נדבר על טלפון סלולרי. כמו כן, מדינות רבות לא מפותחות מבחינה תחבורתית, כלכלית ותעשייתית. סביר מאוד להניח שכאשר תתחילו עבודה בדרום אמריקה, תמצאו בה תרבות לטינית, חמה ומצו'איסטית. במקומות רבים הגברים הם הדומיננטיים, והאישה איננה נחשבת למועמדת רצינית למשא ומתן עסקי, אם בכלל נחשבת. המקומיים מתפרנסים בעיקר מחקלאות, ממִכרות וממסחר. כמה מן המדינות הן מתקדמות ואורבאניות. בעריהן הנבחרות אפשר למצוא עבודה.

אם אתם צעירים ודינאמיים המחפשים עבודות בדרום אמריקה תוכלו להיות יזמים ויצירתיים. תוכלו להקים עסקים המעניקים שירות לתיירים מישראל או תיירים אחרים מרחבי העולם שעושים טיול לדרום אמריקה. תוכלו גם לעבוד בחברה המגייסת ישראלים דוברי ספרדית למכירת מוצרי ים המלח. החברה המשווקת, אֶלֶוויישֶן ריטייל, מצאה שבמקומות רבים בעולם יש ביקוש למוצרי הקוסמטיקה מים המלח. המוצרים מיוצרים במעבדות איכות בארץ ללא עלויות גבוהות מדי על פרסום ואריזה, ולכן מחירם טוב ומאפשר רווח לפירמידת המוכרים אותם.

עבודה ברחבי דרום אמריקה תפגיש אתכם עם נוצרים וגם עם מעט יהודים. אלו, שמעו על ארץ הקודש ועל טוּבהּ. אבל העיקר, המוצרים הם יוקרתיים ונמכרים במחירים טובים לכול. כל אלה יחד, מקנים סיכוי טוב להצלחה במכירות של מוצרים אלה במהלך עבודה בדרום אמריקה המרתקת.

עבודות בדרום אמריקה

ברוב עבודות בדרום אמריקה החברה המעסיקה מסדרת לך אשרת שהייה ועבודה במקום, הסעה לעבודה ולעיתים גם מגורים עם עוד כמה חברים. עבודת המכירה נעשית באמצעות עגלות עמוסות שלל מוצרים אטרקטיביים בנקודות מכירה שנמצאו הומות אדם, בייחוד אדם מהסוג הקונה. אם אתם מפחדים מעבודה קשה, עזבו.

אם אתם בנויים לעבודה אינטנסיבית במרכז קניות, מדובר בחמישה ימים וחצי בשבוע כאשר אורכה של משמרת ביום רגיל הוא שתים עשרה שעות. עתה, יש סיכוי להרוויח יפה, שהרי עמלת המכירה מחושבת פרוגרסיבית (מתקדמת – עולה באחוזים עם גודל המכירות). חייכת – מכרת – הרווחת.

כמו כן, אם עכשיו עונת הסתיו מדובר בזמן טוב שכן, אנשים קונים המון מוצרים ומצרכים לקראת חג המולד. המחפשים עבודה בדרום אמריקה מתכוונים בוודאי גם לטייל בה. אם תעבדו רק בחלק מזמן הטיול תוכלו לממן את שאריתו. חברת השיווק ודאי תרצה שתתחייבו לכמה חודשים של עבודה ולכן גם שהייה במקום אחד. גם אז תוכלו להעמיק את היכרותכם עם תושבי העיר במדינה אחת על היבשת הדרום אמריקאית, שספק אם תוכלו לגלות את כולה במהלך אחת ממגוון עבודות בדרום אמריקה. זכרו תמיד, קולומבוס היה אופטימי חסר תקנה.

רוצים לעבוד במקום מיוחד? קראו על עבודה בגואטמלה