עבודה בחו"ל

עבודה בגואטמלה

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

הצעת עבודה בגואטמלה מעניינת מעצם היותה של גואטמלה מדינה מרתקת. המשיכו קריאה בעיון רב וגלו מהן עבודות בגואטמלה, מה דורשת עבודה בחו"ל ומהן הדרישות בעבודה בגואטמלה.

אם כבר מטיילים בדרום אמריקה, ואם שוהים במקום אחד של עבודות בחו"ל כדי לממן את שארית הטיול, למה לא יהיה זה הרפובליקה הקטנה באמריקה התיכונה? היא עשירה ביערות גשם (חם), נופיה משכרים מאין כמוהם ומזג האוויר בה נעים. שימו לב לשמות: טיקאל, יער פטן, פלורס, אנטיגואה ועוד. אלו, מוקדי תיירות מובהקים וזה רלוונטי, כי אין עבודה בגואטמלה בלי טיול בה.

עבודה בגואטמלה, כללי

תחילה, נציג רקע על גואטמלה על מנת שתוכלו לדעת מה עומד בפניכם טרם התחלת עבודות בגואטמלה. בגבולה הצפוני-מערבי של גואטמלה שוכנת מקסיקו, שכנה מעניינת אחרת שלא תחמיצו אחרי או לפני גואטמלה. בגבולה המזרחי שוכנות אל סלבדור, הונדורס ובליז, ובדרומה האוקיינוס השקט. כמו כן, יש לה נמלים על חוף האוקיינוס האטלנטי שמצדה האחר. למרות מזגה הטרופי, הגשמים יורדים בה ממאי ועד אוקטובר, ובשאר החודשים, כאשר אצלנו חורף, לא יורד גשם והטמפרטורה היא בסביבות תשע עשרה עד עשרים מעלות. חלום לאלו המוצאים עבודה בגואטמלה לא כך?!

יתרה מכך, אם אתם מטיילים ורוצים לעבוד בגואטמלה, אל תבואו בורים. מוצאם של תושביה רובם מן האינדיאנים, בני תערובת של אינדיאנים וספרדים אירופאים או אמריקאיים, ובני שבט המאיה. לכן, תמצאו בה שחורים ולבנים וגם מעורבים. יש לציין כי רוב התושבים הם נוצרים. גם קהילות מהגרים יש בגואטמלה, בהם ישראלים, ויש גם קהילה יהודית קטנה מאנוסי ספרד שבאו במאה השש עשרה. פרט חשוב לאלו שרוצים קשר וקרבה ליהדות ולישראליות במהלך עבודות בגואטמלה.

אמנם ספרדית היא השפה הרשמית אבל רבים מבני המקום אינם מבינים אלא אחד מניבים רבים של המאיה. את עקבותיה של תרבות המאיה תראו בעתיקות ובלבושם של הכפריים. מחצית מן העובדים בה עובדים בחקלאות. כמו כן, קפה, בננות ובשר בקר הם מן היבולים העיקריים. שאר התושבים עובדים בענף השירותים ומקצתם בתעשייה המייצאת קפה וסוכר, בננות והל לארה"ב וגם לארצות השכנות.

אם תרצו לשלב בטיולכם עבודה ודאי אינכם מתכוונים לחקלאות, בה השכר נמוך ביותר. בעת טיול או עבודה בגואטמלה תמצאו מקום זול למחייה, בו המטבע, קצאל, מספק תמורה רבה. כמובן, יש לזכור כי לא בכל מקום יש כספומט. אם למדתם ספרדית מאמא או מטלנובלות, יש לכם יתרון. אין צורך באשרה כדי להיכנס לגבולותיה. אשרת השהייה מוגבלת לתשעים יום ואפשר להאריכה בתשעים יום נוספים. יש לשים לב לפרט זה טרם בחירה באחת ממבחר עבודות בגואטמלה וניתן לברר לגביו באתר זה ורחבי האינטרנט.

דרושים בגואטמלה

קיימים מספר סוגי עבודה בגואטמלה בכמה תחומים ועל כך נפרט בהרחבה. בגואטמלה משליטים אלפי פושעים טרור ברחובות. כמו כן, במדינה רשת מסועפת של עולם תחתון ולה כנופיות ברחבי היבשת. אלו, תוצר של איכות חיים ירודה ועוני מרוד במדינה שעייפה ממלחמות ועדיין בחבלי התפתחותה. מעבר לכך, שחיתות, ניצול ילדים, מסירה לא חוקית של ילדים לאימוץ וניצול נשים הם בעיות קשות נוספות.

הערים במדינה פקוקות ובוניהן עוסקים עתה בשיפור התשתית, הכבישים ובבנייה. מעובדות אלה ניתן להסיק כי יש עבודות בגואטמלה אך היא גם זקוקה למתנדבים. באילו מקצועות דרושים בגואטמלה? עובדים סוציאליים, משפטנים, מהנדסים ועוד. עבודה בגואטמלה שתוכלו לחפש מישראל היא בתחום האבטחה, אבטחת אישים והדרכת ירי, אם יש לכם מיומנויות בתחום.

הערים הראשיות בגואטמלה הן קסַלטֶנַנגו, אסקוינטלה ומַסַטננגו. ערים אלו מתפתחות ויש בהן מרכזי קניות. הצריכה בגואטמלה וכוח הקנייה גדלו בשנים האחרונות. לפיכך, אפשר שתמצאו עבודות בגואטמלה במכירות מוצרי ים המלח במרכזי הקניות. מדובר בעבודה של שעות רבות ביום אך שכר נאה בצִדה. החברה המעסיקה היא חברה שאפשר ליצור איתה קשר מישראל.

חשוב לדעת כי החברה מסייעת בתנאי מגורים, הסעות לנקודות המכירה ואף מספקת אשרות שהייה. עבודה בגואטמלה באחת מעריה הגדולות תעמיק את היכרותכם עם התושבים החביבים, עם מזגם ומנהגיהם המיוחדים. חפשו באתר זה מידע נוסף על עבודות בגואטמלה ובמרכז אמריקה בכלל.