עבודה בחו"ל

עבודה בברזיל

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

מקום עבודה בברזיל מתאים לכל מי שהשילוב של סמבה, חופים ונופים טרופיים, קרנבלים וכדורגל מתאים לו. קראו פה על עבודה בחו"ל בברזיל ולמדו על סוגי עבודות בברזיל. ברזיל, הראשונה בגודלה בדרום אמריקה, נחשבת למדינה נעימה, בעלת תושבים חייכנים, עליזים ובעלי אופי ספונטני.

כמו כן, התרבות הלטינית השוררת בה גדושה במוזיקה וסגנונות ריקוד אקסקלוסיביים, מלאי חן ועליצות. גם הטבע והנופים בברזיל יוצאים מגדר הרגיל ונחשבים לאקזוטיים ביותר. לפיכך, מטיילים ותיירים רבים מגיעים לברזיל כאשר רבים מהם, שמתאהבים במדינה, אף בוחרים להישאר בה ולמצוא עבודה בברזיל.

עבודה בברזיל, דרום אמריקה

בניגוד למה שמקובל לחשוב, ניתן למצוא מקומות עבודה בברזיל, דרום אמריקה. משרות עבודה שונות ניתן למצוא בעיקר בערים המרכזיות המצויות במחוזות הרבים הקיימים בברזיל (עשרים ושישה במספר). בהמשך הכתבה, נפרט על סוגי העבודות הקיימות בברזיל וכן, על אישורי העבודה הנדרשים.

אישור עבודה בברזיל

ראשית, מוטב לדעת כי בעלי דרכון ארגנטינאי, ונצואלי, פרגוואי ואורוגוואי לא נזקקים להנפיק אישור עבודה בברזיל. בעלי דרכונים אלו רשאים, מייד בהגיעם לברזיל, לעבוד בכל עבודה שהיא מאחר והדרכון בו הם אוחזים מקנה להם אישור עבודה באופן מיידי. כל יתר אזרחי העולם אשר רוצים למצוא עבודה בברזיל נדרשים להנפיק אישור עבודה מתאים.

הוצאת ויזת עבודה זו כרוכה בתהליך ביורוקראטי ארוך מאחר והוא כולל השגת אישורים מגורמים רבים כגון: הרשויות הפדראליות, הרשויות המחוזיות, השגרירות הברזילאית וכד'. בנוסף, על מנת לקבל ויזת עבודה זו יש ללקט מסמכים אישיים רבים שיתמכו בבקשת העבודה, תהליך שאורך לא מעט זמן גם הוא. כדאי להדגיש כי מי שלא יפעל כהלכה ויעבוד בברזיל ללא אישור צפוי לסנקציות חמורות של קנסות גבוהים, גירוש, מעצר ואף כליאה. לכן, יש לפעול כחוק וכדין מכיוון שכאמור, אין שום תועלת בלקיחת סיכון מסוג זה.

בסיום הסדרת נושא אישור עבודה בברזיל כדאי להתפנות לתכנון הטיול בברזיל מאחר שאם כבר נמצאים במדינה מהממת זו למטרות עבודה, מומלץ גם ליהנות ממנה. בברזיל רצועות חוף משגעות שבחלקן אף תוכלו לצפות בלהקות דולפינים, כפרי דייגים אותנטיים, יער ונהר האמזונס המפורסמים, הלגונה העצומה בעולם, עולם חי רב מינים ועוד אתרי טבע אטרקטיביים שמוטב לבקר בהם.

בנוסף, מגוון האטרקציות בברזיל נרחב ביותר וגם בהן כדאי לקחת חלק לצד עבודה בברזיל. ניתן להשתתף במסיבות הסמבה הנערכות ברחובות כמעט בכל סוף שבוע, ללמוד קפוארה, להשתתף בקרנבל הסוער והמפורסם, לצפות במשחקי הכדורגל הידועים ועוד.

עבודות בברזיל

על אף שמבחר עבודות בברזיל אינו גדול מאוד, יש כמה עבודות מעניינות אשר יוצגו עתה בהרחבה. עבודה בברזיל בהוראת אנגלית נפוצה ביותר. ניתן ללמד אנגלית בבתי הספר בברזיל וישנם בתי ספר שאף ידאגו לספק אישור עבודה לשם כך. כמו כן, ניתן לחפש באופן עצמאי תלמידים ברזילאים המעוניינים בשיעורים פרטיים של השפה האנגלית, עניין שיכול להיות משתלם עוד יותר מבחינת השכר.

עוד עבודה בברזיל היא הדרכת טיולים ברחבי ברזיל לתיירים המגיעים אליה. במסגרת עבודה זו נדרש לדעת את השפה הפורטוגזית או הספרדית היטב. יתרה מזו, נדרש בעבודה זו, מעבר להדרכת הטיולים, לסייע לתיירים בהתמצאות בברזיל, להמליץ על אכסניות ללינה, מסעדות טובות וכדומה. יתר על כן, יש עבודה בברזיל כאופר, משרה הכוללת טיפול בילדים ולעיתים גם סיוע בעבודות הבית של משפחות יהודיות או ישראליות אמידות אשר חיות ומתגוררות בברזיל.

ראוי להדגיש כי מטיילים צעירים המעוניינים להמשיך ולטייל בברזיל אך כספם הולך ואוזל יוכלו למצוא עבודה בהוסטלים או באכסניות השונות. עבודה זו מעניקה מגורים ושכר לא רב אך ניתן באמצעותה לחסוך קצת כסף ולהמשיך ולטייל במקומות ובאתרים התיירותיים המרהיבים שמציעה מדינת ברזיל.

מעבר לכך, עבודות נוספות בברזיל עשויות להיות במסגרת חברות ישראליות שעסקיהן מצויים בברזיל. עבודות מסוג זה דורשות לרוב ידיעת השפה הפורטוגזית או הספרדית וניסיון מקצועי בתחום המסוים בה מתמחה החברה.