עבודה בחו"ל

עבודה באנגליה

עבודה בחו"ל > עבודה באירופה > עבודה באנגליה
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
אנגליה היא למעשה החלק הארי של הממלכה המאוחדת של בריטניה הכוללת גם את אירלנד ואת סקוטלנד. במידה ומדובר בחיפוש עבודות בחו"ל או בנסיעה למטרת טיול – יש לקחת בחשבון גם יעדים אלו. בדומה למתרחש באיחוד האירופי, האי הבריטי מהווה יחידה כלכלית עצמאית בעלת מטבע ייחודי ומדיניות זהה בכל חלקיו באשר לזרים.

מי שנוסע לצורך עבודה בחו"ל ימצא שהשהות באנגליה לא דומה לטיול במדינה, גם אם עובדים ממש קרוב לביג בן או לפאב מסורתי. אמנם אפשר להתנסות באורח חיים בריטי ולשתות כוס תה בשעה ארבע ולאמץ את המבטא הייחודי למקומיים, אבל כשמדובר בביצוע עבודה באנגליה או בכל מקום אחר, צריך לזכור שמצד אחד, העובד/ת לא נהנים ממעמד של אזרח וגם לא ממש מצליחים לאמץ את המנטליות המקומית ומצד שני, הרצון להטמע בסביבה קיים. זהו קונפליקט שמלווה את חודשי העבודה הראשונים של כל מי שיוצא למשימה המאתגרת והמרתקת של עבודה בחו"ל, ובוחר ביעד שמעורר את סקרנותו או שהיה מושא חלומות ילדותו כמו אחת ממגוון עבודות באנגליה.

סוגי עבודות באנגליה

ריבוי המהגרים המוסלמים, חוסר האהדה לישראל והאנטישמיות הגוברת באנגליה לא מיטיבים עם הקהל הישראלי. אבל עדיין צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים, כמו גם בעלי מקצוע או אקדמאים רבים מעוניינים לבדוק את האפשרויות של עבודה באנגליה. אלה, יכולים למצוא משרות בתחומים מגוונים כמו מכירות או אבטחה ואף בעלי תואר יכולים להתקבל למשרה כלשהי שתואמת את הניסיון, שנות הלימוד והמקצועיות שרכשו.

לצעירים ישראלים המחפשים את הכסף המהיר והקל קיים תחום המכירות. השיטות הרווחות הן מכירה בעגלות או מכירת ציורי שמן מבית לבית.

עבודה בעגלות

העגלות הן דוכני מכירה בהם נמכרים מוצרים שונים. מגוון המוצרים הנמכרים בעגלות רחב מאוד והם יכולים להיות מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, פריטים אופנתיים או צעצועים. הרווחים גדלים ככל שמצליחים לסגור יותר עסקאות ולשכנע יותר לקוחות לקנות.

מכירת ציורי שמן

עבודת מכירת תמונות באנגליה היא בשיטת דלת אל דלת – אופי המכירה יותר אישי ופחות אגרסיבי. בדרך כלל, במסגרת עבודה זו יינתן רכב וגם טלפון נייד על חשבון החברה המעסיקה. זו תהיה לרוב חברה בעלת ניסיון בתחום עבודות באנגליה כמו גם במדינות נוספות, שמתמצאת בניירת הנדרשת מישראלים לצורך מעמד עבודה חוקי, ומציעה שיטות עבודה בדוקות.

אפשרות נוספת של עבודה באנגליה מתאימה במיוחד לנשים צעירות- מדובר על עבודה בתור אופר, שהיא טיפול בילדים. בד"כ העבודה היא אצל משפחות ישראליות ויהודיות שחיות באנגליה.

כמו כן, ישנם תפקידי שמירה ואבטחה המוצעים בהיקפים יחסית נרחבים, אולי בשל הקהילה היהודית הענפה במדינה ואולי מסיבות אחרות. זוהי עבודה שמתאימה בעיקר למי ששירת ביחידה קרבית או שצבר נסיון פיקודי במהלך השירות.

אישורי עבודה

קיימת קשיחות מצד הממשל בכל הנוגע להנפקת אישורי עבודה באנגליה והמדיניות היא החמרה והערמת קשיים, בעיקר בפני כל מי שאין לו דרכון אירופאי או שאינו אזרח הממלכה. אמנם מי שלא עומד בתנאים אבל מתעקש לעבוד באנגליה יוכל למצוא דרכים להתברג לעבודה כסטודנט - באמצעות ויזת סטודנט, אבל גם בכל הנוגע למעמד כזה קיימת מדיניות סבלנית פחות מבעבר, בעיקר לאור ההגירה המסיבית למדינה. ובכל זאת, ניתן להיעזר במעסיק העתידי כדי לממש באופן חוקי את השאיפה למצוא עבודה באנגליה.