עבודה בחו"ל

עבודה באוסטרליה

עבודה בחו"ל > עבודה באוסטרליה
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
עבודה באוסטרליה
לחובבי הטבע, אוהבי המרחבים הפתוחים, האקלים השמשי והחופש, אוסטרליה מהווה יעד מושלם של עבודה בחו"ל. היבשת הקטנה והקסומה מציעה לצעירים הישראלים להשתלב במגוון רחב של עבודות רווחיות באזורים הטובים ביותר כמו סידני, מלבורן ופרת'.

במהלך עבודה באוסטרליה תוכלו לבקר בכמה מאתרי התיירות היפים בעולם וביניהם: שונית האלמוגים הגדולה שבקווינסלנד, האי טזמניה, וה"גרייט אושן רואד" העובר לאורך חופה הדרומי של אוסטרליה.

היתרון בעבודה באוסטרליה הוא השיטה המסודרת של האוסטרלים, שיוצרת מהר מאוד עומס על מקצועות מסוימים וחוסר באחרים, מה שמותיר פתח לאופורטוניסטים שמחפשים הזדמנויות, ולמי שמחזיק במקרה מקצוע שנחשב מבוקש באוסטרליה.

סוגי עבודות באוסטרליה

ניתן לחלק את סוגי העבודות לכאלו שמבוססות על כישורים נדרשים וכאלו שמיועדות בעיקר לצעירים חדורי מוטיבציה.

הסוג הראשון מאפשר לעבוד באוסטרליה בכל ענף נדרש, החל במחשבים ותכנות וכלה באינסטלציה (שרברבות). הסוג השני כולל בעיקר את התחומים שבהם מוצעת עבודה בחו"ל לצעירים בכל העולם כמו מכירות, אבטחה, מלצרות וכן הלאה.

דרושים עובדים למכירות באוסטרליה

לוחות הדרושים בחו"ל מלאים בהצעות עבודה באוסטרליה, ורובן, אם כי לא כולן, נוגעות לתחום המכירות שנחשב לענף הרווחי ביותר. שיטות המכירה הרווחות זהות לשיטות העבודה בחו"ל בשאר המדינות המפותחות והעשירות.

עבודות המכירה מתחלקות למכירה בעגלות ומכירת ציורי שמן. העגלות ממוקמות בקניונים ובמרכזי קניות הומי אדם ואילו לעבודה במכירת ציורי השמן אין מיקום קבוע. למעשה מתחלקים העובדים לצוותים וכל צוות אחראי על איזור מסויים, בד"כ בשכונות מבוססות, באותו האיזור עוברים בין הבתים ומציגים את הציורים למכירה.

מרבית הצעות עבודה באוסטרליה מרוכזות בערים הגדולות כגון סידני, מלבורן, פרת' ובכל אזורי החוף המאוכלסים והמתויירים באוסטרליה.

עבודה באבטחה

תחום עבודה נוסף באוסטרליה, המיועד בעיקר לבעלי רקע צבאי ויוצאי יחידות קרביות, הוא אבטחה. חלק מהמשרות דומות לשמירה בקניונים, אחרות מרגשות יותר כמו אבטחת בתי קזינו, חקירות ועוד אפשרויות שבהן הישראלים נחשבים למביני דבר.

עבודה באוסטרליה בחוות

אחת העבודות המשתלמות פחות אך חוויתיות עד מאוד היא עבודה בחוות באוסטרליה. סוג זה של עבודה מתבצע בחוות חקלאיות או בחוות בקר, ומעניק חווית עבודה וטיול מאתגרת ומלהיבה.

כאמור, העובדים בחווה אינם משתכרים שכר גבוה אך הם זוכים לכלכלה ומגורים, מה שמאפשר להם לחסוך בהוצאות המחייה. חלק ממקומות העבודה משלמים שכר על פי שעה ואחרים על פי הספק.

העובדים בחוות מועסקים במלאכת יד הקשורה לקטיף, גידולים חקלאיים, גידולי צאן וכדומה, בחוות קטנות או בחוות גדולות ומשגשגות. במערב אוסטרליה מדובר לא רק בקטיף של ירקות ופירות אלא גם בטיפול בשלל דיג כגון סרטנים וצדפות.

דרושים כללי

מלבד לתחומים שהוזכרו מעלה, חיפוש עבודה באוסטרליה יוכל להניב משרות דרושים נוספות כגון: טיפול בילדים והדרכת נוער, שליחויות ועבודות מזדמנות אחרות - במלצרות וכדומה.

ויזה לאוסטרליה

שלא כמו מדינות אחרות שמציעות עבודה בחו"ל, עבודה באוסטרליה מסודרת מאוד. קודם כל, יש צורך בהוצאת ויזה לאוסטרליה שמונפקת מראש על מנת להיכנס למדינה, וזו ניתנת לפי הגדרת מטרת הנסיעה – טיול, לימודים, עסקים, עבודה, ביקור וכן הלאה. שנית, השלטונות מצאו שיטה ייחודית המאפשרת להעריך באופן פשוט וניתן לצפייה מראש למי יש סיכוי גדול לקבל ויזת עבודה ולמי לא. זאת, על פי נתונים אישיים כגון מקצוע או יכולות, נסיון, גיל ושנות לימוד, כך שעובדים מהארץ רשאים להגיש בקשה לויזה באופן עצמאי, או לקבל הזמנה כעובדים נדרשים מחברה כלשהי הממוקמת באוסטרליה.