עבודה בחו"ל

עבודה באבטחה בחו"ל

עבודה בחו"ל > עבודות בחו"ל > עבודה באבטחה
עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

עבור בעלי ניסיון בשימוש בנשק, עבודה באבטחה בחו"ל, מבין שלל הצעות עבודה בחו"ל, יכולה להיות אפשרות מצוינת לעבוד בעבודה רווחית ומהנה. כל המידע על עבודות באבטחה בחו"ל.

בישראל, לאחר שנים ארוכות של התמודדות עם טרור פלסטיני והתקיימות בצילה המתמיד של המלחמה, אין פלא שנישת האבטחה הפכה ללחם חוקנו ועכשיו בכל מקום שנלך אליו נראה מאבטח בין אם בכניסה לקניון או לבית קפה. המאבטח הניצב על משמרתו נתפס כשקוף ומתמזג באופן טבעי בסביבה. לפני כעשר שנים יכולנו להיכנס למרחבים סגורים ללא צורך לפתוח תיקים ולהראות את תכולתם ולענות על שאלות לגבי נשיאת נשק.

בשנים האחרונות, עם ההחמרה במצב הביטחון האישי, במרחב הציבורי ובעיקר מאז פרוץ האינתיפאדה השנייה ניתן לראות מאבטחים בכל מקום.

עבור יוצאי צבא שיצא להם לבצע שמירות ולהשתמש בנשק נראה כי עבודה באבטחה היא אופציה נוחה, אולם נראה כי עבודה באבטחה בארץ היא בתנאי העסקה מאוד לא אטרקטיביים ובדרך כלל דרך חברות כוח אדם בניגוד למגוון עבודות בחו"ל באבטחה. בארץ, זו עבודה עם סיכון אישי שכל מאבטח מודע לו בהיותו מוצב בעמדה הכי פגיעה לצורך שמירה והגנה על הזולת. מכאן שדרך רווחית יותר ומסוכנת פחות היא חיפוש אחר עבודה באבטחה בחו"ל.

עבודה באבטחה בחו"ל ויתרונותיה

הצעת עבודה באבטחה בחו"ל לישראלים טומנת בחובה יתרונות רבים. בתחילת העשור הנוכחי, ובמיוחד לאחר האסון במגדלי התאומים, האיום מצד ארגוני טרור ובראשם אל-קאעידה, הפך לגורם משפיע במפת הביטחון האישי בעולם. בתקופה זו הפכה האבטחה במקומות ציבוריים, על פי המודל אותו אנו מכירים בארץ, לרווחת.

לצעירים ישראלים יש יתרון בבואם לחפש עבודה בחו"ל באבטחה. קודם כל, המוניטין של צבא ההגנה לישראל מהווה מרכיב חשוב באטרקטיביות של מאבטחים יוצאי צה"ל. עבור מי שבעת שירותם הצבאי נשאו נשק וביצעו שמירות, עבודה באבטחה בחו"ל נראית כהמשך טבעי המיישם את הכישורים ואת המשמעת אותם רכשו בשירותם הצבאי וגם מאפשר רווח נאה וסביבת עבודה חדשה. אז כפי שצוין, לרקע הצבאי יש משקל מכריע.

כמו כן, יועדפו יוצאי סיירות או יחידות עילית בעיקר מחילות היבשה ופחות מקרב בוגרי חיל הים וחיל האוויר. בעלי אזרחות מקומית ישיגו ביתר קלות את אישורי נשיאת הנשק. יתרה מזו, בעמדות ייצוגיות יותר, חזות נאה היא חשובה לא פחות ממקצוענות ביטחונית. ישנן עמדות של עבודה באבטחה בחו"ל שצריך לאייש אותן בעיקר לצורך הרתעה, כמו בכניסה למועדון למשל, שם הגודל כן קובע.

עבודות אבטחה בחו"ל

הצעות עבודה באבטחה בחו"ל כוללות מגוון של משימות. המשימות הנפוצות ביותר הן עבודות אבטחה בחו"ל בקניונים ובמלונות בשמירה בכניסה ובסיורים במקום. עבודה כזו איננה תובענית במיוחד, ודומה לעבודות אבטחה שחלקינו מכירים מהארץ. היתרון בעבודה כזו הוא השכר, שהוא עולה על השכר הניתן בארץ, אבל גובהו תלוי בריבוי שעות העבודה.

עבור מי שהתנסה בשירותו הצבאי בשירות קרבי יש אפשרויות רבות ורווחיות יותר בתחום של עבודה באבטחה בחו"ל. לא נדיר לפגוש צעירים ישראליים העוסקים באבטחת אישים, ניהול צוות של כוחות אבטחה או באימונם.

אבטחת אישים הוא סוג העבודה הרווחית ביותר. ראשית, בגלל שעבודה זו נמשכת שעות רבות, לרוב מסביב לשעון. שנית, ההעסקה במשרה כזו היא לרוב על ידי אדם עשיר שיכול להרשות לעצמו לשכר שומרי ראש, מה שנקרא בלעז bodyguards. חשוב לזכור שלרוב עבודה באבטחה בחו"ל איננה זוהרת, עבודה בתור שומר ראש לא שכיחה במיוחד ולא כל מעסיק של שומרי ראש הוא מדונה או אובאמה.