עבודה בחו"ל

סאמר סקול בחו"ל

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!

עבודת סאמר סקול בחו"ל מיועדת עבור החולמים על עבודה בחו"ל שנרתעים ממכירות. מדובר בעבודה רווחית עם ערך מוסף! קראו פה על היתרונות בסאמר סקול בחו"ל ומידע דרוש נוסף.

עבודה במסגרת סאמר סקול מיועדת לבעלי ניסיון בהדרכה, שיש להם רצון ויכולת לעבוד עם בני נוער מכל העולם ומעל לכל אנגלית מצוינת, רצוי ברמת שפת אם. עבודה בסאמר סקול אורכת בד"כ כחודש או מעט יותר, ולכן היא מתאימה במיוחד לסטודנטים שמחפשים עבודות בחו"ל לקיץ או למי שמתחיל ללמוד. רוצים לדעת עוד על סאמר סקול בחו"ל? הנה כמה מהפרטים החשובים.

סאמר סקול בחו"ל - התועלת

יש תועלת רבה לעבודת סאמר סקול בחו"ל. סאמר סקול הוא מחנה המיועד לתלמידים מכל העולם בגילי 10-18 (בד"כ יש חלוקה לקבוצות ע"פ גילי הילדים). המחנה מציע שילוב בין כיף וערך לימודי ומציע עשרות פעילויות מתחומי הספורט, האמנות והחברה לצד שיעורי אנגלית. כל סאמר סקול בחו"ל שמכבד את עצמו נערך בקרבת אטרקציות עולמיות ידועות, וחלק נכבד מן הזמן מוקדש לביקור באתרים מחוץ למחנה.

סאמר סקול נערך בתנאי פנימיה, מה שאומר שמדובר בעבודה אינטנסיבית של עשרים וארבע שעות ביממה. עם זאת, יש לתנאי סאמר סקול יתרון כספי גדול, שכן אין צורך להוציא דולר אחד על מחייה, אוכל או כניסה לאתרים, הכל חלק מתנאי העבודה. כך, אף שהמשכורת אינה מרקיעת שחקים ניתן לחסוך בעת עבודה במסגרת סאמר סקול בחו"ל.

מדריכי סאמר סקול בחו"ל

עבודת סאמר סקול בחו"ל אינה עבודה פשוטה. בעוד שהאחריות העיקרית על החניכים במחנה היא ליהנות (ואולי גם ללמוד קצת), על מדריכי סאמר סקול מוטלות לא מעט משימות. במשך רוב היום נדרשים המדריכים להעביר פעילויות חברתיות ומקצועיות, לדאוג לשלומם של החניכים, לתת מענה לבעיות ולתכנן את הימים הבאים. עבור המדריכים, סאמר סקול מתחיל לפחות כמה ימים לפני מועד פתיחתו בארגונים והכנות לקראת הילדים. מדובר ללא ספק בעבודה לא פשוטה, אולם מי שההדרכה והחינוך זורמים בדמו ימצא בהדרכת סאמר סקול לא מעט סיפוק ועניין.

יתרונות אחרים של עבודה בחו"ל בסאמר סקול הוא המפגש עם צעירים איכותיים מכל העולם. ההווי החברתי של מדריכי סאמר סקול אינו נופל מזה של החניכים, ופעמים רבות נוצרות שם חברויות לכל החיים ואפילו זוגיות טרנס-אטלנטית... כיוון שהמחנה כולו מתנהל בשפה האנגלית, סאמר סקול בחו"ל הוא הזדמנות מצוינת לשפשף את האנגלית ולתרגל את הדיבור השוטף.

ישנן לא מעט חברות המארגנות סאמר סקול ביעדים שונים בעולם, מאנגליה ועד ארה"ב. אם החלטתם שאתם רוצים להדריך בסאמר סקול שווה לערוך בירור מקיף ולראות מה מציעה כל אחת מהחברות. מלבד תנאי שכר ומחייה כדאי לברר גם את סוגית אישורי העבודה. חברות סאמר סקול ותיקות ואמינות אמורות לספק לעובדיהן אישורי עבודה בחו"ל ושהיה במדינת היעד. ברוב המוחלט של החברות מתקיימים מיונים לעבודה כמדריך סאמר סקול.

הימים כוללים בד"כ דינמיקה קבוצתית אחת לפחות, מילוי שאלונים אישיים וראיון אישי. כאמור, בעלי ניסיון בהדרכה או בחינוך בלתי פורמלי הם קהל היעד המועדף לעבודה בסאמר סקול, אולם בעלי כריזמה וכושר מנהיגות טבעי מוזמנים לנסות את מזלם גם ללא ניסיון. התהליכים עלולים להיות מלחיצים וקצת מעצבנים אבל שווה להשקיע בהם כדאי להגיע להדרכת סאמר סקול בחו"ל, שע"פ עדויות של מדריכי סאמר סקול לשעבר היא חויה חיובית ביותר.