עבודה בחו"ל

ויזה לארה"ב

עבודה בחו"ל
עבודות בשלל תחומים ומקצועות!
הצעות עבודה בכל רחבי העולם
לעבוד בצורה חוקית, מקצועית ומהנה
המיקומים האטרקטיביים והחזקים ביותר!
ארה"ב נודעת גם בשם ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אלפים נוהרים אליה בכל שנה, חלקם לצורכי עבודה בארה"ב, עסקים בארה"ב או טיול מפנק. יש בהם הזוכים להשתקע באחת ממגוון המדינות, אחרים מנסים את מזלם באמצעים שונים ומגוונים. דבר אחד משותף לכולם - כל אחד ואחד מהם, נדרש להציג אשרת כניסה לארה"ב המוכרת גם בתור ויזה לארה"ב

מהי ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב מאפשרת למבקשים, להיכנס לגבולות כל אחת מ-50 המדינות שלה, ולשהות בה באופן מוגבל בהתאם לסוג הוויזה שהוענקה לו. 

את סוגי הוויזות לארה"ב ניתן לחלק לשניים עיקריים - ויזה למטרות הגירה או ויזה זמנית.
הראשונה, ויזת הגירה (Immigrant visa) מיודעת למי שמעוניין לעבור לגור בארה"ב ללא הגבלת זמן. 
ואילו השנייה, ויזה זמנית (Nonimmigrant visa) מיועדת לביקורים קצובים בזמן, ומתחלקת לשלל תתי סוגים, בניהם : ויזת עבודה לארה"ב, ויזת עסקים, ויזת תיירות או ויזת לימודים.

הוצאת ויזה לארה"ב


הוצאת ויזה לארה"ב, בין אם מדובר בויזה זמנית או וויזת הגירה, מצריכה ביקור בשגרירות ארה"ב שם יעברו המועמדים ראיון קצר במהלכו ידרשו להצהיר על מטרת ביקורם בארה"ב ועל כוונתם להישאר בה תקופת זמן מוגבלת בלבד, כמו גם להמציא מסמכים שיעידו כי הם צפויים לחזור לישראל בתום ביקורם בארה"ב (מסמכים כמו נכסים, עבודה ושאר התחייבויות). תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית מחייב כל אדם, כולל ילדים, כאשר עבורם הדבר מתחלק לשניים - ילדים עד גיל 14 לא ידרשו להגיע לראיון בשגרירות ארה"ב, וילדים בטווח הגילאים 14 עד 18 שנים, יגיעו לראיון בשגרירות מלווים באחד ההורים.

חידוש ויזה לארה"ב


חידוש ויזה לארה"ב מיועד למי שכבר השלים את תהליך הוצאת הויזה לארה"ב בהצלחה בעבר, אך פג תוקפה של אותה ויזה. כלומר, של אותה אשרה שהוגדרה לו. בתום פקיעת מועד הויזה, ובהנחה שיש עניין לטוס שוב לארה"ב, נדרש להגיש בשנית בקשה מסודרת. גם את הבקשה לחידוש ויזה מגישים אל שגרירות ארה"ב, יכול שתאלצו להגיע פיזית פעם נוספת אל השגרירות, ולעבור תהליך זהה לזה שביצעתם כשהנפקתם את הויזה הקודמת, אך יכול גם, בהנחה שאתם עומדים בקריטריונים שמפרסמת השגרירות מידי פעם, שיחסך מכם הצורך להגיע פיזית, ותוכלו לבצע את תהליך חידוש הויזה לארה"ב באמצעות דואר שליחים ושאר פתרונות פורמליים.
השירותים שלנו